Group statistics

Members:
844
Threads:
689
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Întărește-ți gândirea

Status
Not open for further replies.

alexa74

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
112.14
Fan Adevărat!
41.00 Puncte
Păstrează-ți gândurile pozitive, pentru că aceste ganduri vor deveni cuvinte. Păstrează-ți vorbele pozitive, pentru că aceste cuvinte se pot transforma în acțiuni. Păstrează-ți acțiunile pozitive, pentru că aceste acțiuni pot deveni obiceiuri. Păstrează-ți obiceiurile pozitive, pentru că acestea pot deveni modul tău de a trăi. Păstrează-ți modul de viață pozitiv, pentru că acest mod de viață poate deveni destinul tău. Mahatma Gandhi, Facebook

micutza56

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,829.37
Fan Adevărat!
112.00 Puncte
Totul este creat în mintea omului. Psihologia umană este combinată cu chimia.Emoțiile și gândurile duc la anumite comportamente,acestea la rezultate.Gândul este aripa omului,iar omul este produsul gândurilor lui.
Gânditorul pozitiv zărește invizibilul,simte intangibiul și realizează imposibilul.
"Gândul este arhitectul destinului " (Swami Shivananda)
Distribuit pe facebook-Sasha Micuta

Flaviafodorvacarescu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
143.69
Fan Adevărat!
38.00 Puncte
Am avut o perioada de timp,in care ma gândeam doar la lucruri rele,ca nu pot sa fac aia,ca nu sunt suficient de buna și multe altele,care mi-au adus drept consecință ceea ce gândeam.Am început sa fiu mai optimista,sa prind încredere in mine și sa ma gândesc ca orice mi s-ar întâmpla o sa trec cu bine peste.Gandind frumos și având încredere in tine,lucrurile bune vor fii de partea ta!!

Ramo

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
111.34
Fan Adevărat!
21.00 Puncte
“Daca te gandesti la un dezastru, il vei avea. Apleca-ti mintea catre moarte si vei grabi plecarea ta din aceasta lume. Gandeste pozitiv si stapanitor , cu incredere si credinta, iar viata va deveni mult mai sigura, mai vie in actiuni, mai bogata in realizari si experienta.” – Swami Vivekananda
Distribuit pe fb!

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,727.78
Fan Adevărat!
436.00 Puncte
Buna ziua!
In acest moment tema se inchide.
Membra @alinuta a avut cele mai multe aprecieri si a primit 3 puncte .
Cei care v-ati exprimat opinia si ati distribuit pe facebook veti primi: 1 punct Fan Adevarat cei cu cont real, 50 de monede cei cu cont fake.
O zi frumoasă va doresc in continuare!

Status
Not open for further replies.