Group statistics

Members:
838
Threads:
605
Discussions:
15
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Important! Afili Așk ( Dragoste spectaculoasă)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
556.52
Fan Adevărat!
342.00 Puncte
Dragoste stelara episodul 1 aici https://filmefast.com/series/dragoste-stelara-episodul-1-gratis-subtitrat-in-romana/

PREMIERA - Miercuri, 12 Iunie.
Kanal D Turcia va difuza serialul “Afili Aşk/Dragoste Spectaculoasă”
Producția ii are în rolurile principale pe Çağlar Ertuğrul (Kerem) și Burcu Özberk (Ayșe).

Kerem este un tânăr de aproape 30 de ani, chipeș, bogat, inteligent, afemeiat. Are tot ce-i trebuie în viață, dar nu și încrederea tatălui său. Grație situației materiale a familiei sale, Kerem a crescut fără să se gândească la ziua de mâine, iar în timp a uitat chiar ce înseamnă să fie preocupat de cineva. Când una dintre fetele care au suferit pentru el a vrut să se sinucidă, Kerem a luat o mare decizie: își va schimba viața. Dar nu știe nimic despre micul joc pe care viața i-l va juca.

Ayşe este o fată de un pic peste 20 de ani, frumoasă, elegantă, plină de viață și cu sufletul bun. Chiar mai mult decât atât, este precum un înger. Niciodată nu se poziționează în centru. Nu cere nimic pentru sine. Până într-o zi. Ayșe a primit atât de multe lovituri din partea familiei, bărbaților pe care i-a iubit și prietenilor, încât, pentru a se salva, pentru prima oară în viață face ceva rău. Iar viața i se va schimba complet.

Pare un film interesant care merita vizionat ❤

Last edited by a moderator:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
556.52
Fan Adevărat!
342.00 Puncte
Pare un film interesant
Asa cred si eu...la prima impresie el pare un afemeiat , iar toate fetele intorc capul dupa el cu exceptia uneia de care va ajunge sa se indragosteasca. Din secventele pe care le-am vazut pe youtube se pare ca el va ajunge sa o rapeasca insa fratii ei sunt cu traditii si cred ca ii vor obliga sa se casatoreasca ca daca nu il vor omorî :D

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,153.11
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
PREMIERA - Miercuri, 12 Iunie.
Kanal D Turcia va difuza serialul “Afili Aşk/Dragoste Spectaculoasă”
Producția ii are în rolurile principale pe Çağlar Ertuğrul (Kerem) și Burcu Özberk (Ayșe).

Kerem este un tânăr de aproape 30 de ani, chipeș, bogat, inteligent, afemeiat. Are tot ce-i trebuie în viață, dar nu și încrederea tatălui său. Grație situației materiale a familiei sale, Kerem a crescut fără să se gândească la ziua de mâine, iar în timp a uitat chiar ce înseamnă să fie preocupat de cineva. Când una dintre fetele care au suferit pentru el a vrut să se sinucidă, Kerem a luat o mare decizie: își va schimba viața. Dar nu știe nimic despre micul joc pe care viața i-l va juca.

Ayşe este o fată de un pic peste 20 de ani, frumoasă, elegantă, plină de viață și cu sufletul bun. Chiar mai mult decât atât, este precum un înger. Niciodată nu se poziționează în centru. Nu cere nimic pentru sine. Până într-o zi. Ayșe a primit atât de multe lovituri din partea familiei, bărbaților pe care i-a iubit și prietenilor, încât, pentru a se salva, pentru prima oară în viață face ceva rău. Iar viața i se va schimba complet.

Pare un film interesant care merita vizionat ❤
Eu pe ambii actori i.am mai vazut in seriale avand ca si aici roluri principale, ea este balerina, sau a facut balet pt ca in orice serial a jucat avea un moment de balet, sunt frumosi amandoi si joaca bine.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
556.52
Fan Adevărat!
342.00 Puncte
Și eu vreau să îl văd, îmi place tipa, am mai văzut un film cu ea pe el nu îl cunosc dar pare interesant și tipul :), deci vreau să văd și eu :cool:
Nu mai stiu care fata din grup tot posta poze cu el , cu ochii lui albastri
FB_IMG_1559997710839.jpg

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
168.38
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
Asa cred si eu...la prima impresie el pare un afemeiat , iar toate fetele intorc capul dupa el cu exceptia uneia de care va ajunge sa se indragosteasca. Din secventele pe care le-am vazut pe youtube se pare ca el va ajunge sa o rapeasca insa fratii ei sunt cu traditii si cred ca ii vor obliga sa se casatoreasca ca daca nu il vor omorî :D
Ea imi este cunoscuta dar el nu.
Pai numai femeile care pleaca de la barbati si cele care cine stie ce sa fie omorate las si barbatii :D