1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
856
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Afili Așk ( Dragoste spectaculoasă)

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
394.48
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
o să-ți placă rău de tot, iar povestea tuturor personajelor este atât de bine împletită încât nu te poți opri.
Exact, eu am fost la fel când am început Guneș :D!
Un singur lucru nu prea mi-a plăcut, finalul, a fost prea ciudat, adică a fost bine dar vroiam ceva mai concret, mai complet, să arate mai mult și după, Gigi cred că tu știi ce vreau să zic :)

Alyna Ianache

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
284.91
Fan Adevărat!
56.00 Puncte
PREMIERA - Miercuri, 12 Iunie.
Kanal D Turcia va difuza serialul “Afili Aşk/Dragoste Spectaculoasă”
Producția ii are în rolurile principale pe Çağlar Ertuğrul (Kerem) și Burcu Özberk (Ayșe).

Kerem este un tânăr de aproape 30 de ani, chipeș, bogat, inteligent, afemeiat. Are tot ce-i trebuie în viață, dar nu și încrederea tatălui său. Grație situației materiale a familiei sale, Kerem a crescut fără să se gândească la ziua de mâine, iar în timp a uitat chiar ce înseamnă să fie preocupat de cineva. Când una dintre fetele care au suferit pentru el a vrut să se sinucidă, Kerem a luat o mare decizie: își va schimba viața. Dar nu știe nimic despre micul joc pe care viața i-l va juca.

Ayşe este o fată de un pic peste 20 de ani, frumoasă, elegantă, plină de viață și cu sufletul bun. Chiar mai mult decât atât, este precum un înger. Niciodată nu se poziționează în centru. Nu cere nimic pentru sine. Până într-o zi. Ayșe a primit atât de multe lovituri din partea familiei, bărbaților pe care i-a iubit și prietenilor, încât, pentru a se salva, pentru prima oară în viață face ceva rău. Iar viața i se va schimba complet.

Pare un film interesant care merita vizionat ❤
Abia astept sa inceapa..in turca in engleza..in ce o fi..imi plac tare mult ambii actori..desi imi doresc foarte mult sa fie si tradus in romana...vara vine cu comedii romantice

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Rezumat ep 1
Dragoste spectaculoasă
Ayşe care lucreaza intr-o fabrica, locuieste cu cei doi frati ai sai si are o viata grea cu ei. İn ciuda acestor lucruri ea vede in viata in culori frumoase, pt ca il are pe iubitul ei Berk, o persoana fabuloasa. Totusi familia ei are vederi diferite despre felul cum ar trebui sa arate viitorul ei.
Kerem, este fiul patronului fabricii unde lucreaza Ayşe si este un adevarat playboy. Din cauza unui incident nefereicit in care este implicat, el se hotaraste sa se desprinda de toate si sa se dedice cu toata puterea afacerii.
Cand cararile lui Ayşe si Kerem se intersecteaza, planurile de viata ale tuturor, se vor schimba dramatic.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Azi, ora 20:00 pe Kanal D!

Kerem - cel mai tânăr din fabrica. Are o slăbiciune atat de mare pentru femei, încât trăiește doar pentru a sa baga in probleme.

Ayșe - angajata a fabricii familiei Yiğiter.

Muhsin - tatăl lui Kerem si proprietarul fabricii de textile. Cea mai mare preocupare a lui este Kerem si problema lui cu femeile.

Yelda - mama lui Kerem si a doua soție a lui Muhsin. A studiat la o scoala buna, l-a întâlnit pe Muhsin si s-au căsătorit, apoi a renunțat la cariera ei ca model.
Yeldei nu ii scapa nimic.

Melehat - mama lui Ayșe. Suferă de alzheimer si din cauza asta uita tot, mai putin serialele de la tv.

Riza - fratele mai mare a lui Ayșe. E administratorul cafenelei din care isi întreține familia. El a fost eliberat condiționat, însă asta nu l-a facut sa se schimbe.

Erkut - cel mai mic dintre frați. Prostuț din fire, el este interesat doar de bani si de a cheltui salariul surorii lui.

Samet - fratele mai mare a lui Kerem. Este fiul lui Muhsin din prima căsătorie. El se ocupa cu magazinul familiei.
Are un caracter slab si se lasa manipulat usor.

Hülya - soția lui Samet. Încearcă sa semene cu soacra ei pentru a face parte din înalta societate, însă nu reușește.
Ea il manipulează in mod constant pe Samet, cu scopul de a intra in afacerea familiei.

Sabri - băiatul bogat al cartierului. Fratii lui Ayșe vor sa o mărite cu el.
Sabri o iubeste pe Ayșe inca din adolescență.

Berk - iubitul lui Ayșe.

Ceyda - fata obsedată de Kerem încă din copilărie. In ochii Yeldei, Ceyda e iubita perfecta pentru Kerem.

Volkan - cel mai bun prieten si complice a lui Kerem, încă din scoala primara.
Cel mai mare vis al lui este sa isi deschidă propria cafenea.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Deci , băiatul este cam fustangiu ,fata care a venit la fabrică este cam dusă cu pluta.
Băiatul din vecini este îndrăgostit lulea de fată si il pune pe tatal sau sa vorbească cu frații ei sa vină sa o ceară , fata il place pe altul .
Fratii il vor le cel din vecini ptr că are bani ( zengin - bogat ) .
Lui Kerem i se cam pune pata pe Ayse .
Urmează o defilare de modă ptr fabrică .
Tatăl vrea să il pună pe Kerem să se ocupe de ceva important in fabrică