1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
856
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Afili Așk ( Dragoste spectaculoasă)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Nu știu dacă ați văzut primul episod, dar să știți că merită să îl vedeți. Am râs cu lacrimi. După cum se vede este o comedie spumoasă. Sper să rămână așa și în continuare. Am pierdut sfarsitul ca tocmai in acel moment a trebuit sa plec de la servici. Dar am timp sa il revad...poate tradus in totalitate...cine stie

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
394.48
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
Nu știu dacă ați văzut primul episod, dar să știți că merită să îl vedeți. Am râs cu lacrimi. După cum se vede este o comedie spumoasă. Sper să rămână așa și în continuare. Am pierdut sfarsitul ca tocmai in acel moment a trebuit sa plec de la servici. Dar am timp sa il revad...poate tradus in totalitate...cine stie
Nu am apucat dar asta vreau să fac acum, dar numai să îl găsesc :)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
RIZA : Jur ca ard acest loc!
AYȘE : Fratele meu chiar o sa ne dea foc.
KEREM : Te rog, nu-ti fa griji. O sa te ajut. Iti promit! Întâi o sa vorbesc eu.
ERKUT : Frate, a ieșit nemernicul.
RIZA : Sa iasă si Ayșe!
KEREM : Bine, o sa iasă si ea.
MUHSIN : Ce?! Kerem ..
KEREM : Da, tata. Ayșe e aici.
Însă va rog sa va calmați. Ayșe o sa iasă si o sa va explice. Va rog, calmați-va putin.
MUHSIN : Eu o sa ard acest loc. Eu o sa-l ard. Eu.
Mai bine sa nu fi avut un fiu ca tine!
KEREM : Tata, te rog calmează-te. Frate...
Calmați-va. Va rog pe toti sa va calmați. Ayșe o sa iasă si o sa va explice situația. Daca nu ma credeți pe mine, macar asculati-o pe ea.
Nu este ceea ce pare.
RIZA : Ayșe, iesi afara!
KEREM : Haide, Ayșe. Nu-ti fa griji, sunt langa tine. Si tata este langa tine.
AYȘE : Imi cer scuze.
KEREM : Lasă-mă pe mine, problemele tale sunt mai importantate. Bine?
AYȘE : Chiar imi cer scuze.

O sa va povestesc tot, nu am nimic de ascuns. Oricum stiti.
Eu si Kerem ne întâlnim de ceva timp.
KEREM : Ce ai zis?
AYȘE : Noi ne iubim foarte mult. Nimeni nu ne poate desparți.
Nu ne puteți desparți pentru ca eu si Kerem .... am fost împreuna.
De acum încolo, tot ce puteți face este sa ne susțineți.
Eu si Kerem ne iubim foarte mult!

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
KEREM : Cine e acolo? O fi o pisica?
AYȘE : Tu erai? ..
KEREM : Ayșe... Ce faci aici, la ora asta? Cum ai intrat?
AYȘE : Eu plecam ultima si închideam, de-asta am cheile. Nu am atins nimic, oricum plecam.
KEREM : Nu, draga, nu am zis nimic. Doar ca am fost surprins. Chiar m-am bucurat putin, sincer sa fiu.
Nu imi imaginam ca o sa te intorci atat de repede la locul de munca.
Tu..nu arati prea bine. Plângi? Având in vedere ca esti aici, la ora asta, sigur este o problema. Spuneai ceva de probleme in familie. Ai fugit cumva de acasă? Vrei sa imi povestești? Daca e ceva serios, putem merge la poliție sau il putem suna pe tatăl meu.
Chiar nu esti bine ...
AYȘE : Poate omul sa piardă totul intr-o singura noapte?
Mi-am pierdut familia, prietenii si bărbatul iubit. Parca e o gluma. La inceput nu te-am plăcut deloc, insa acum iti spun problemele mele.
KEREM : Ai dreptate, nu a fost un inceput bun.
AYȘE : In fine, am ajuns aici. Cel putin ramân aici pana dimineata.
KEREM : Ai facut bine.
AYȘE : Te-am deranjat si pe tine. Oricum, plec cum se face dimineata. Fratele meu poate sa vina si aici.
KEREM : Nici vorba, nu m-ai deranjat. Doar ca ..nu ma înțelege greșit. Chiar nu inteleg ce e asta cu o căsătorie forțată.
Stai liniștita, tatal meu va rezolva si iti va găsi un loc unde sa stai. Tu i-ai fost încredințată de catre prietenul lui de suflet. Nu o sa te lase la jumătatea drumului.
Stii, ieri am avut o zi foarte proasta, insa Slava Domnului ca am trecut peste. Aproape ca a murit cineva din cauza mea.

AYȘE : Stii, eu nu am facut rau nimănui. M-am gândit mereu la ceilalți, nu am rănit pe nimeni. Din cauza fratelui meu, nici macar nu m-am dus la facultate. Banii pe care ii câștigam aici, li dădeam lor.
Dar ei ce au facut? Au încercat sa ma mărite fara voia mea. Uita-te in ce hal am ajuns.
KEREM : Poate ca răspunsul e aici. Tu vei fii mereu fata cea buna si din cauza asta vei intra mereu in probleme.
AYȘE : Cum adica? Din cauza ca sunt buna am toate problemele astea?
KEREM : Da, chiar din cauza asta. Adica tu le-ai facut un bine si ei te-au folosit, nu?
Dupa seara asta, incepe sa te gândești la tine. Încearcă, macar pentru o perioada, sa nu mai fi fata cea buna. Fii fata rea!

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Maria cred ca stiu de ce nu este pe youtube primul episod. Pentru ca kanal d nu da voie cum nu ia dat nici lui admin voie sa puna primul episod din dulce razbunare..drepturi de autor...deci daca va fi tradus il vom gasi, daca nu il traduce nimeni presupun ca nu :(

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Ratingul de aseara

A fost cel mai vizionat serial cu 5,15 la total. In clasamentul general, a fost pe locul 2, primul loc fiind al știrilor la toate categoriile.
Pentru perioada asta, ratingul pe care l-au avut aseara este chiar bun.
"Afili Așk" chiar promite! FB_IMG_1560416578790.jpg

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
394.48
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
Maria cred ca stiu de ce nu este pe youtube primul episod. Pentru ca kanal d nu da voie cum nu ia dat nici lui admin voie sa puna primul episod din dulce razbunare..drepturi de autor...deci daca va fi tradus il vom gasi, daca nu il traduce nimeni presupun ca nu :(
:(:(:(

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
394.48
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
RIZA : Jur ca ard acest loc!
AYȘE : Fratele meu chiar o sa ne dea foc.
KEREM : Te rog, nu-ti fa griji. O sa te ajut. Iti promit! Întâi o sa vorbesc eu.
ERKUT : Frate, a ieșit nemernicul.
RIZA : Sa iasă si Ayșe!
KEREM : Bine, o sa iasă si ea.
MUHSIN : Ce?! Kerem ..
KEREM : Da, tata. Ayșe e aici.
Însă va rog sa va calmați. Ayșe o sa iasă si o sa va explice. Va rog, calmați-va putin.
MUHSIN : Eu o sa ard acest loc. Eu o sa-l ard. Eu.
Mai bine sa nu fi avut un fiu ca tine!
KEREM : Tata, te rog calmează-te. Frate...
Calmați-va. Va rog pe toti sa va calmați. Ayșe o sa iasă si o sa va explice situația. Daca nu ma credeți pe mine, macar asculati-o pe ea.
Nu este ceea ce pare.
RIZA : Ayșe, iesi afara!
KEREM : Haide, Ayșe. Nu-ti fa griji, sunt langa tine. Si tata este langa tine.
AYȘE : Imi cer scuze.
KEREM : Lasă-mă pe mine, problemele tale sunt mai importantate. Bine?
AYȘE : Chiar imi cer scuze.

O sa va povestesc tot, nu am nimic de ascuns. Oricum stiti.
Eu si Kerem ne întâlnim de ceva timp.
KEREM : Ce ai zis?
AYȘE : Noi ne iubim foarte mult. Nimeni nu ne poate desparți.
Nu ne puteți desparți pentru ca eu si Kerem .... am fost împreuna.
De acum încolo, tot ce puteți face este sa ne susțineți.
Eu si Kerem ne iubim foarte mult!
Nebună mai e :D:D:D
KEREM : Cine e acolo? O fi o pisica?
AYȘE : Tu erai? ..
KEREM : Ayșe... Ce faci aici, la ora asta? Cum ai intrat?
AYȘE : Eu plecam ultima si închideam, de-asta am cheile. Nu am atins nimic, oricum plecam.
KEREM : Nu, draga, nu am zis nimic. Doar ca am fost surprins. Chiar m-am bucurat putin, sincer sa fiu.
Nu imi imaginam ca o sa te intorci atat de repede la locul de munca.
Tu..nu arati prea bine. Plângi? Având in vedere ca esti aici, la ora asta, sigur este o problema. Spuneai ceva de probleme in familie. Ai fugit cumva de acasă? Vrei sa imi povestești? Daca e ceva serios, putem merge la poliție sau il putem suna pe tatăl meu.
Chiar nu esti bine ...
AYȘE : Poate omul sa piardă totul intr-o singura noapte?
Mi-am pierdut familia, prietenii si bărbatul iubit. Parca e o gluma. La inceput nu te-am plăcut deloc, insa acum iti spun problemele mele.
KEREM : Ai dreptate, nu a fost un inceput bun.
AYȘE : In fine, am ajuns aici. Cel putin ramân aici pana dimineata.
KEREM : Ai facut bine.
AYȘE : Te-am deranjat si pe tine. Oricum, plec cum se face dimineata. Fratele meu poate sa vina si aici.
KEREM : Nici vorba, nu m-ai deranjat. Doar ca ..nu ma înțelege greșit. Chiar nu inteleg ce e asta cu o căsătorie forțată.
Stai liniștita, tatal meu va rezolva si iti va găsi un loc unde sa stai. Tu i-ai fost încredințată de catre prietenul lui de suflet. Nu o sa te lase la jumătatea drumului.
Stii, ieri am avut o zi foarte proasta, insa Slava Domnului ca am trecut peste. Aproape ca a murit cineva din cauza mea.

AYȘE : Stii, eu nu am facut rau nimănui. M-am gândit mereu la ceilalți, nu am rănit pe nimeni. Din cauza fratelui meu, nici macar nu m-am dus la facultate. Banii pe care ii câștigam aici, li dădeam lor.
Dar ei ce au facut? Au încercat sa ma mărite fara voia mea. Uita-te in ce hal am ajuns.
KEREM : Poate ca răspunsul e aici. Tu vei fii mereu fata cea buna si din cauza asta vei intra mereu in probleme.
AYȘE : Cum adica? Din cauza ca sunt buna am toate problemele astea?
KEREM : Da, chiar din cauza asta. Adica tu le-ai facut un bine si ei te-au folosit, nu?
Dupa seara asta, incepe sa te gândești la tine. Încearcă, macar pentru o perioada, sa nu mai fi fata cea buna. Fii fata rea!
Mulțumim de traduceri Dănuța! ❤️

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,961.56
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Fetelor chiar e frumos ,filmul?? Ma bate gândul să mă uit dar m ai aștept, poate îl va traduce careva:)
de frumos e frumos, eu nu m-am uitat aseară crezând că îl voi vedea pe youtube, dar surpriză, pe youtube IOK, cică drepturi de autor, așa că dacă nu-l traduce vreun site, atunci la revedere și la gară.

LUMI1962

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 150
Oracol (XOR)
791.37
Fan Adevărat!
26.00 Puncte
Daca intrati pe site la Kanal D turcesc in partea drepata, printre altele este o imagine din film, dati click si se deschide episodul furnizat in mai multe parti. aceseta este linkul. e de aspteptat ceva pina se incarca.

Am dat copy=paste la link dar nu ma lasa sa postez?????????????!!!!
Stiti cumva de ce?

LUMI1962

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 150
Oracol (XOR)
791.37
Fan Adevărat!
26.00 Puncte
Puteti scrie pe Google : Afili Ask ( cu sh) Ilk Bolum ( o si u cu trema) spatiu apoi minus si apoi Kanal D

si mergeti pe prima adresa care se deschide.
Oricum, probabil pt cei cu cont de facebook, dna Dana le-a oferit posibilitatea sa veda episodul tradus in engleza. Multumesc pentru fragmentele traduse postate, dna Dana!