1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Ask Aglatir - Dragostea te va face să plângi

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte
Issa aștept cu drag să-mi spui ce crezi.
Desigur ca da ,mâine chiar vreau sa ma uit ,deja mă atrage ...am vrut să l încep de azi ,dar mi a cam fost rău și am dormit
issa, o să-și placă după primele 5 minute.
Sunt tot mai sigură că da , Gigica .❤

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,090.04
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Ce fiori te ia la secventele astea.
ei 2 se iubesc mult, foarte mult dar din cauza unei promisiuni pe care el a făcut-o unei fete, nu pot fii împreună și ori de câte ori se văd, se întâlnesc, pentru că amândoi se caută unul pe altul, doar să se vadă, doar să vorbească 2 vorbe, sunt topiți unul după altul și sunt tare frumoși.

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
768.82
Fan Adevărat!
63.00 Puncte
ei 2 se iubesc mult, foarte mult dar din cauza unei promisiuni pe care el a făcut-o unei fete, nu pot fii împreună și ori de câte ori se văd, se întâlnesc, pentru că amândoi se caută unul pe altul, doar să se vadă, doar să vorbească 2 vorbe, sunt topiți unul după altul și sunt tare frumoși.
Multumesc Gigica de rezumat, dar cum fac eu sa-l vad:confused: dati-mi reteta voastra:p

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Zici ca trebuie cutia cu servetele:(
La unele faze da, defapt dacă ești mai sensibil așa că mine :), ai nevoie de șervețele multe, e o poveste de iubire reciprocă dar exact cum a zis Gigi, din cauza unei promisiuni făcută de el unei alte fete nu pot fii împreună :(

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte
La unele faze da, defapt dacă ești mai sensibil așa că mine :), ai nevoie de șervețele multe, e o poveste de iubire reciprocă dar exact cum a zis Gigi, din cauza unei promisiuni făcută de el unei alte fete nu pot fii împreună :(
Deci imi trebuie un bax de șervețele....:(

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
768.82
Fan Adevărat!
63.00 Puncte
Cand sunt scene deastea plang si eu pe langa ei:(

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Multumesc Gigica de rezumat, dar cum fac eu sa-l vad:confused: dati-mi reteta voastra:p
Petruta nu știu ce rețetă să îți dau, depinde de fiecare, eu de exemplu de 2 săptămâni nu fac nimic decât merg seara la muncă câte 3 ore iar doar joia lucrez și de dimineață și uite că nu prea m-am uitat la nici un serial, le-am lăsat pe toate dar nu știu de ce, bine le-am văzut în turcă în mare parte dar în rest nu prea m-am uitat iar înainte când nu prea aveam timp le vedeam pe toate și mai începeam câte unul terminat să am la ce ma uita până apar cele traduse :D, dar stăteam nopțile, dormeam puțin :), acum stau acasă în mare parte și fac doar puțină curățenie și mâncare iar de seriale tot nu am timp, mă iau cu altele și tot nu mă uit, nici măcar o carte nu am citit :rolleyes:, am devenit o leneșă, cu cât stau mai mult cu atât nu mai am nici chef de nimic :D:D:D
Poate au fetele o rețetă pentru asta :)

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Deci imi trebuie un bax de șervețele....:(
Când ii vezi cât de fericiți sunt când se văd unul pe altul îți tresare inima pentru ca mai apoi să plângi când ii vezi că privirile lor își transmit atâta iubire dar nu pot să fii împreună, să îi vezi cum se gândesc unul la altul având zâmbetul pe buze ca mai apoi să îi vezi cu lacrimi în ochii și nu doar, că de la atâta durere se duc lacrimile pe obraz, când te gândești că nu știi de cine să îți fie mai tare milă, de el că e între promisiune și iubire sau de ea că a avut viața plină de durere și încă o are, atunci te gândești că nici el nu a avut o viaţă wow dar contează mult cuvântul său dat, lasă că încep să zic mai multe și prefer să vezi tu că tare transmite multe, acum depinde de persoane :)

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,090.04
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
la mine, copii au crescut mari, au alte priorități, al meu om se uită la sport sau te miri ce film găsește și după ce ne adunăm care de pe unde vine, după ce facem ce avem de făcut și nu avem în fiecare zi cine știe ce, mă relaxez uitându-mă la un serial. când cea mică va mai crește, o să ai puțin mai mult timp.