1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Ask Aglatir - Dragostea te va face să plângi

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,413.93
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
M-am înroșit :)
Vreau să fiu dar ce grup să aleg :rolleyes:?
Hercai?
Deci serialele care sunt "ocupate" sunt :
Dulce razbunare
Dragoste Stelara
Peste Tot Esti tu
Yemin

Liber ar fi :
Ask Aglatir - Dragostea te va face să plângi
Hercai
Nu Stie Nimeni
Corbul

...si altele

In Cazul in care nu vrei din cele libere si vrei sa ajuti la cele care au deja moderatori ... nu este o problema insa prioritate ar fi cele libere.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Deci serialele care sunt "ocupate" sunt :
Dulce razbunare
Dragoste Stelara
Peste Tot Esti tu
Yemin

Liber ar fi :
Ask Aglatir - Dragostea te va face să plângi
Hercai
Nu Stie Nimeni
Corbul

...si altele

In Cazul in care nu vrei din cele libere si vrei sa ajuti la cele care au deja moderatori ... nu este o problema insa prioritate ar fi cele libere.
Aș vrea și Hercai si Așk Aglatir, m-au înnebunit aceste seriale :D.
Corbul acum nu prea îmi mai da același interes ca sezon 1, nu prea mă mai atrage iar Nu stie nimeni chiar e bun și el dar nu știu, încă mă uit dar la fel, m-a zăpăcit acțiunea și acolo, prea nu au logica multe, de exemplu nunta Sevdei cu Udgar, preferam să nu aibă loc :rolleyes::D
Deci care vrei tu din Hercai și Așk Aglatir, eu le-aș vrea pe amândouă dar nu știu dacă se poate :)

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,413.93
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Aș vrea și Hercai si Așk Aglatir, m-au înnebunit aceste seriale :D.
Corbul acum nu prea îmi mai da același interes ca sezon 1, nu prea mă mai atrage iar Nu stie nimeni chiar e bun și el dar nu știu, încă mă uit dar la fel, m-a zăpăcit acțiunea și acolo, prea nu au logica multe, de exemplu nunta Sevdei cu Udgar, preferam să nu aibă loc :rolleyes::D
Deci care vrei tu din Hercai și Așk Aglatir, eu le-aș vrea pe amândouă dar nu știu dacă se poate :)
Deci "regula" este urmatoarea: Fiecare membru poate fi moderator pe maxim 2 pagini/grupuri.
Deci grupurile au si pagini in care cand postezi pe grup postezi si pe pagina aferenta aceeasi postare.
Pentru Hercai avem pagina iar grup voi face astazi. De asemenea pentru Așk Aglatir voi face tot in cursul zilei de astazi. Pentru hercai acesta este pagina si poti da like pentru ati atribui functiile necesare. https://www.facebook.com/HercaiRomania/
Pentru acest lucru primesti si puncte odata pe luna cum ar fi. Pentru o pagina si grupul aferent primesti 20 puncte si pentru 2 grupuri cum este cazul tau primesti 30 puncte atribuite de regula in data de 7 a fiecarei luni de catre @Boiangiu dana

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,413.93
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Aveam apreciata pagina, aștept să mă anunți când pot intra în funcțiune :D
Gata ti-am tribuit functii pentru hercai iar grupul este acesta https://www.facebook.com/groups/391683505055200/
trebuie sa dai accept la ambele.
Pe grup este indicat sa postezi cu numele tau nu cu numele paginii hercai ca sa se diferentieze persoanele deoarece mai postez si eu. Si eu am o personalitate tu alta si sa poata lumea sa ne distinga.