1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
867
Threads:
1006
Discussions:
16
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Astazi am sa va prezint primul site deschis al comunitatii: RomaniaOnline.TV

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,607.09
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Asa cum va spuneam zilele trecute Comunitatea va deschide mai multe siteuri web .

Astazi am sa va prezint primul site deschis al comunitatii: RomaniaOnline.TV

Site-ul se doreste a fi unul informational si educativ. De asemenea este un ziar online Independent si apolitic.

In fiecare zi se va prezenta un articol in care Membrii Fan Adevarat pot obtine un punct daca vor face un comentariu in cadrul articolului prezentat. Acestia trebuie sa isi spuna parerea in comentariu. Comentariu trebuie sa aibe minimum 50 cuvinte ( 2-3 randuri acolo) . Nu vrem chestii de umplutura comentarii gen ( interesant, foarte bun, Dragut! , etc )

Membrii pot face comentarii si la alte articole insa nu se vor contoriza. ( Doar articolul zilei) Acesta va avea sigla Articolul zilei si va fi disponibil cu aceasta sigla minimum 24 ore. Dupa acest timp va fi prezentat un alt articol in limita timpului disponibil.

Vrem sa fie un echilibru astfel incat aceste puncte sa se adune in mod natural.

Cei care fac comentarii trebuie sa distribuie articolul respectiv pe o retea sociala cum ar fi ( facebook, instagram, twitter, google plus , youtube etc)
De asemenea trebuie sa completeze in casuta de comentarii linkul profilului WebMastersmind astfel sa se identifice rapid.

Exemplu:

comentariu.png

Alte metode de a aduna puncte le stiti deja prin traducerea de seriale, trailere, articole . Insa vor urma si alte metode.

Toate aceste puncte adunate se vor aduna asa cum am spus si in topicurile trecute. Faptul ca o parte dintre voi donati venitul punctului nu inseamna ca il si pierdeti. Daca aveti nelamuriri postati mai jos.

Click Aici --->>>Obtine un Punct - Ce parere aveti despre Angelica Kenova numita „Barbie umană“

Last edited:

ellaH

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
108.01
Fan Adevărat!
0.00 Puncte
nu stiu ce am reusit....dar eu cred ca este prizoniera propriei frumuseti, fara copilarie. O consider papusa barbie a parintilor ei(ei stabilesc program,cu ce se imbraca,ce mananca) si nu mi se pare normal

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,607.09
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
pe laptop...doar se reincarca pagina si atat....
Ti-am atribuit punctul insa incearca sa intri de pe telefon poate merge. In mod normal trebuie sa mearga 100% probabil omiti vreun camp pe care nu il completezi. Incearca de pe telefon. De asemenea pune un print ca ai distribuit pe reteaua sociala respectiva.