Reclama

Can Sanem ❤️

alinuta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
814.130
Fan Adevărat!
93.00 Puncte
Sincer si eu cred ca sunt la fel de norocosi, daca ne uitam la serialele turcesti fara audienta, deducem clar ca personajele principale nu au chimie, nu transmit suficient.
Pe de alta parte zic ca toate colaborarile lor anterioare nu au fost asa de bune, atat de comentate si studiate, asta si pt ca scenariile si partenerii de rol au fost mai slabuti.
Clar se potrivesc.

adinamonica

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
198.680
Fan Adevărat!
18.00 Puncte
Sincer si eu cred ca sunt la fel de norocosi, daca ne uitam la serialele turcesti fara audienta, deducem clar ca personajele principale nu au chimie, nu transmit suficient.
Pe de alta parte zic ca toate colaborarile lor anterioare nu au fost asa de bune, atat de comentate si studiate, asta si pt ca scenariile si partenerii de rol au fost mai slabuti.
Clar se potrivesc.
Ai dreptate Alinuta. Se potrivesc manusa!!! Sincer mie mi-a placut mult si rolul ei , chiar si partenerul din Cilek Kokusu, dar atat de puternic emotional si cu multe reactii pozitive din partea telespectatorilor, ca in EK nu a fost nici un proiect !

Sorescu Carmen Nicoleta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
399.750
Fan Adevărat!
40.00 Puncte
Amândoi sunt la fel de norocoși, cel mai reușit proiect al lor este cu siguranță erkenci kus atât lui Can Yaman cât și lui Demet Ozdemir li se potrivesc rolurile mănușă. Can într-un interviu luat acasă la el la care a participat și Demet a afirmat faptul ca rolul din erkenci kus îl reprezintă cel mai bine.

ela86

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
128.740
Fan Adevărat!
12.00 Puncte
Amândoi sunt norocoși!!! Împreună parcă își arată cu adevărat talentul, se completează frumos unul pe celălalt și dau dovada de mult profesionalism. Cum am mai spus este o chimie aparte între ei, drept răsplată sunt premiile câștigate împreună. Aș dori să îi mai văd jucând împreună și în alte proiecte.

Reclama