Care este cel mai frumos moment din film care vi sa intiparit in minte??❤

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
974.450
Fan Adevărat!
88.00 Puncte
"La ce te gândești?"
"Sanem... mirosul lui Sanem, zâmbetul lui Sanem, atingerea lui Sanem...ochii lui Sanem. Vreau sa o sărut pe Sanem. Pentru totdeauna... Sa nu o las sa plece, sa o țin cu mine... Dar tu nu ești Sanem...
Nu numai cuvintele si ochii in lacrimi ai lui Can este un moment la care eu, sincer, nu ma pot uita, pur si simplu ma doare inima.

Memi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
725.920
Fan Adevărat!
48.00 Puncte
Și au fost multe de genul pana la un moment dat....
Iar puse pe muzica asta par mult mai real....magic
Dupa care mi a plăcut și faza cu parfumul...o încărcătură imensa...
Iar în sala de conferință câte momente amuzante, iubire.... Sper sa revedem momente de genul asta și de la ep 39 încolo.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
974.450
Fan Adevărat!
88.00 Puncte
Și au fost multe de genul pana la un moment dat....
Iar puse pe muzica asta par mult mai real....magic
Dupa care mi a plăcut și faza cu parfumul...o încărcătură imensa...
Iar în sala de conferință câte momente amuzante, iubire.... Sper sa revedem momente de genul asta și de la ep 39 încolo.
Eu cred ca vor fi momente mai frumoase mai romantice mai deosebite pentru ca acum ei sunt mai maturi in anul care a trecut, niciunuia nu i.a fost usor, amandoi au petrecut anul cu focul nestins in ei. Vreau sa cred ca noua, va face totul ca dragostea lor sa fie mai puternica, ca a cuiva care in urma unui accident, unde putea sa se sfarseasca rau, are o a 2a sansa si abia atunci intelege cat de pretioasa este viata si tot ce il inconjoara.