Reclama

Group statistics

Members:
587
Threads:
297
Discussions:
9
Photos:
10

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Ce înseamna Fan Adevarat si ce beneficii îmi poate aduce acest lucru

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
96,191.770
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Am distribuit si eu,...nu stiu daca am distribuit ceea ce trebuie .... astept o verificare de la moderatori si un răspuns ❤multumesc
este in regula.
Bine ai venit la noi . Ti-am trimis si tie 10 monede Oraco XOR si 1 Punct Fan Adevarat !

rodica neamtu

New Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
0.000
Fan Adevărat!
2.000 Puncte
O sa fac o introducere a acestei discutii, aducand in prim pan reteaua sociala WebmastersMind din care Grupul Pasarea Matinala face parte.

Web Masters Mind - Ceea ce inseamnă că este mai mult decat o rețea sociala.

Aici sunt Maestrii Webului Care Își Folosesc Mintea - Traducerea corectă

Această Comunitate este mai mult decat o retea socială , această comunitate este o familie care Iși propune să evoluam împreuna. Atât social cât si financiar și nu în ultimul rând Spiritual.

Ne vom uni fortele, Ne Vom Uni Mintile, Inimile Si Sufletul și vom deveni un Întreg.

Vom merge până când toți membrii vor obține Fericirea lui și a Familiei Sale.

Că sunt seriale care ne ating inimile și sufletul atât de mult încât traim la intensitate maximă emotii de fericire sau empatie, ca sunt de ordin financiar incât sa fim proprii nostri stapâni pe propria noastră viata.

Fan Adevărat! sunt aceea care își iubește aproapele. Sunt aceea care au conștiința curată sau care își doresc sa o aibe.

Atât echipa care lucrează în intersul Comunitătii și Comunitatea trebuie să lucreze în interesul Comunității.

Nu toată lumea se pricepe la tradus și noi cu toții înțelegem asta, însă fiecare poate face ceva pentru ca comunitatea să se dezvolte.

Un simplu share pe facebook care dureaza doar 5 minute sau vizualizarea linkurilor Skip AD poate însemna mult pentru dezvoltarea comunității.

Așa cum vedeti în imaginea de mai jos mebrii adevărați vor avea o siglă. Sun aceea care au postat o dovadă ca au distribuit Grupul Pasărea Matinala pe Facebook.
View attachment 271

Sunt doar 9 mebrii care noi am verificat acest lucru si au primit această distincție care vor avea posibilitatea în curând sa vada în premieră serialul Pasărea Matinală.

Având acest statut veti primi un punct care comunitatea va rasplati pentru todeauna această acțiune a voastră.

Vom aloca o anumită sumă de bani care se vor imparți la numărul de puncte.

Pentru luna decembrie vom aloca suma de 50$ care se va impărți la numarul de puncte. Fiecare Fan Adevărat va primi lună de lună banuți lună de lună pentru todeauna.

Vor fi linkuri speciale SKIP care 55 % din venit se va aloca acestui fond. Vor fi linkuri de donatie spre acest fond. nu vă faceți griji că nu vor fi donatori pentru ca noi vom dona luna de luna o anumită sumă din venit.

Cei care vor primi puncte în continoare vor fi doar Fanii Adevărați. Veți primi puncte dacă veti traduce pentru fiecare fragment în parte. Vom deschide saptămâna care vine un mare Ziar online și în Curând altele ce vor urma.

Veti primi puncte dacă veți distribui articolele si veti adăuga comentarii. Veti primi puncte si banuți pe lângă aceasta dacă veti traduce articole din engleză in romana și multe altele.

Ca atare Vă rugăm sa distribuiți pe facebook Grupul Pasărea matinala.

După distribuire postați mai jos pentru verificare si veti primi statutul de Fan Adevărat unde veti primi linkul Episoadele din Pasărea Matinală

Reclama