1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
867
Threads:
1006
Discussions:
16
Photos:
12

Latest posts

• Fazan
  • FAZAN

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Ce parere aveti despre venirea mamei lui Can in ep 26? :X

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,607.09
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Mama lui Can a fost mentionata in mai multe randuri, fiind se pare un pion important in cadrul agentiei si trebuia sa apara si in prim plan.

Venirea ei cred ca va largia aria serialului astfel incat se pot face diverse scenarii pe care regizorul ar putea sa le puna si in practica.

Multumim si noi pentru implicare. Pentru a primi statutul de Fan Adevarat! trebuie sa distribuiti Grupul pasarea matinala pe retelele de socializare.

Ioana Corina

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1.75
Fan Adevărat!
0.00 Puncte
Mama lui Can a fost mentionata in mai multe randuri, fiind se pare un pion important in cadrul agentiei si trebuia sa apara si in prim plan.

Venirea ei cred ca va largia aria serialului astfel incat se pot face diverse scenarii pe care regizorul ar putea sa le puna si in practica.

Multumim si noi pentru implicare. Pentru a primi statutul de Fan Adevarat! trebuie sa distribuiti Grupul pasarea matinala pe retelele de socializare.
Crezi ca se va intelege cu Sanem? Eu cred ca da ... si cred ca Can o sa o ierte

Beatrice 207

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
92.26
Fan Adevărat!
12.00 Puncte
ce parere... na.. e mama care l-a abandonat, mama care nu vroia sa auda nici macar numele ei sa zicem... dupa privirea lui cred ca doar nervi are... mie mi-a placut mult fata la Sanem cand a auzit ca e mama lui... nu stiam sa rad sau sa plang.... om vedea ce se va intampla... suspans deocamdata....