Reclama

Ce sunt Monedele Oracol XOR si ce puteti face cu ele

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
eu tot nu am priceput ce trebuie sa faci aici...
Citeste cu atentie topicul
Am preluat un fragment din ce cred eu ca este mai important

"
Voi aveti deocamdata monedele intr-un portofel virtual chiar aici la noi. Insa puteti face retragere direct in portofelul propriu.

Pe siteul official al monedei https://oracol.org puteti descarca walletul Android ( pentru telefoanele cu android) si walletul windows pentru calculator/laptop

Atentie! o puteti gasi si pe Google Play cautati Oracol XOR Wallet sau accesati aici https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coinxoro.wallet.dev

Dupa ce ati instalat aplicatia postati mai jos adresa wallet si eu va transfer banutii direct pe telefonul vostru. De asemenea puteti face ce vreti cu ele sa le trimiteti prietenilor sau pur si simplu sa le vindeti pe siteul de exchange cand va fi listata.

Si ca sa ma asigur ca ati inteles primii 10 care vor posta mai jos adresa wallet vor mai primi inca 100 Oracol XOR gratis

Daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti. "

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
xBZEZS9qCWmvgu6tTYFkJnQwjEdW5Cyj1b
Ti-am atribuit deja 10 monede pentru poza la profil si inscriere. De asemenea ti-am atribuit statutul de Fan Adevarat.
Tu esti Ultima din cei 10 care primesc cate 100 monede. pentru descarcare wallet
In cursul serii ti le voi trimite pe toate in adresa ta wallet

Urrmatorii 10 vor primi cate 50 monede pentru descarcare Wallet
Primi 10 care vor posta adresa vor primi cate 50 monede in walletul sau

Georgiana Mariana

Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
0.990
Fan Adevărat!
1.000 Puncte
Ti-am atribuit deja 10 monede pentru poza la profil si inscriere. De asemenea ti-am atribuit statutul de Fan Adevarat.
Tu esti Ultima din cei 10 care primesc cate 100 monede. pentru descarcare wallet
In cursul serii ti le voi trimite pe toate in adresa ta wallet

Urrmatorii 10 vor primi cate 50 monede pentru descarcare Wallet
Primi 10 care vor posta adresa vor primi cate 50 monede in walletul sau
Mulțumesc frumos! O seară bună!

Reclama