1.09 Puncte = 1 Vella / Vella = 0.0000416458 Bitcoin (BTC) si 67.09 Doge

Group statistics

Members:
853
Threads:
767
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Donatii AICI : Her yerde sen sau Dulce Razbunare?

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,875.99
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Din pacate nu se mai traduce moment sau chiar deloc Dulce razbunare :(
Sa stiti ca nu imi este usor... :( sunt genul de persoana care gaseste solutii chiar si atunci cand nu mai exista nici o speranta insa acum se pare ca a trebuit sa alegem impreuna una din doua. Vom vedea ce va fi si cu acest serial si cum va fi primit de catre fanii serialelor turcesti si in special de catre aceasta comunitate si de catre fanii filme fast. le sunt datori si celor de pe youtube . Sunt fani de pe youtube care din pacate nu pot urmari aceste seriale decat pe youtube deoarece nu reusesc sa inchida acele reclame. Iar Her Yerde Sen va putea fi pus si pe youtube pe cand dulce razbunare nu .

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
872.70
Fan Adevărat!
70.00 Puncte
Sa stiti ca nu imi este usor... :( sunt genul de persoana care gaseste solutii chiar si atunci cand nu mai exista nici o speranta insa acum se pare ca a trebuit sa alegem impreuna una din doua. Vom vedea ce va fi si cu acest serial si cum va fi primit de catre fanii serialelor turcesti si in special de catre aceasta comunitate si de catre fanii filme fast. le sunt datori si celor de pe youtube . Sunt fani de pe youtube care din pacate nu pot urmari aceste seriale decat pe youtube deoarece nu reusesc sa inchida acele reclame. Iar Her Yerde Sen va putea fi pus si pe youtube pe cand dulce razbunare nu .
Admin te înțelegem, fără nici o problemă doar că noi cum l-am început am vrea să vedem sfârșitul de aceea suntem puțin triste dar nu te învinovățim, mulțumim pentru tot

Stella Nicoleta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 150
Oracol (XOR)
325.48
Fan Adevărat!
26.00 Puncte
Am propus și mi-am dorit dintotdeauna să văd Dulce Răzbunare. Din păcate nu prea am mai fost foarte activă pe grup dar donez 10 puncte pentru Dulce Răzbunare, voi încerca să fiu activă doar pentru a dona puncte acestui serial început cu dorința să îi vedem finalul. Concediu plăcut tuturor !