1.20 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.0000494898 Bitcoin (BTC) si 80.36 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
837
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Donatii puncte pentru Peste Tot Esti Tu episodul 7

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,610.74
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Membrii care fac donatii de minimum 5 puncte au posibilitatea de a viziona episodul tradus fara nici o reclama si in premiera inainte de a fi disponibil public si anume la data de 10 septembrie.

Exemplu: Daca un membru doneaza minimum 5 puncte pentru Peste tot esti tu ep 7 va primi automat un link in care poate fi vizionat episodul respectiv fara nici un fel de reclame si din orice locatie si anume pe data de 10 Septembrie. Linkul va fi valabil timp de o luna de zile de la premiera.

Traducatorii care traduc minimum un fragment din oricare episod tradus va intra automat in aceasta categorie.
Atentie!
Pe langa punctele donate trebuie sa distribuiti acest topic pe reteaua de socializare cu care ati obtinut cele mai multe puncte. In caz contrar punctele nu vor fi retrase si efectiv nu veti intra in categoria membrilor care au acest privilegiu.

Puncte Peste Tot Esti Tu episodul 7:
@Laura321 - 5 puncte
@Ioan Bucatariu - 5 puncte
@mioara_cozonac - 8 puncte
@Petruta - 7 puncte
@OanaAlyna - 6 puncte
@Boiangiu dana - 25 puncte
@Gigi - 5 puncte
@Diana07 - 5 puncte
@Issabella - 10 puncte
@Dutu Mihaela - 6 puncte
@Maria Colceriu - 5 puncte
@rodica neamtu - 5 puncte
@Ralucaandreea - 20 puncte
@Simonasimona - 5 puncte
@Cornelia Birlan - 3 puncte
@Sanem&Can - 7 puncte
@Diana - 5 puncte
@Stirbu iulia maria - 6 puncte

Last edited by a moderator:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,377.56
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Se si distribuie grupul, va rog sa cititi ce scrie admin. Cine nu distribuie nu i se vor retrage punctele si nu veti intra in categoria membrilor care au acest privilegiu. Si inca un lucru : DUPA CE SE INCHID TEMELE VA ROG SA NU MAI STERGETI CE ATI DISTRIBUIT PE FACEBOOK. Foarte usor pot sa va i-au punctul inapoi. Sa fim corecti mi se pare cel mai bun lucru!

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Se si distribuie grupul, va rog sa cititi ce scrie admin. Cine nu distribuie nu i se vor retrage punctele si nu veti intra in categoria membrilor care au acest privilegiu. Si inca un lucru : DUPA CE SE INCHID TEMELE VA ROG SA NU MAI STERGETI CE ATI DISTRIBUIT PE FACEBOOK. Foarte usor pot sa va i-au punctul inapoi. Sa fim corecti mi se pare cel mai bun lucru!
Asta e greșeală că nu se citește tot ce e scris ;)
Chiar am vrut să întreb ieri dacă șterg temele din trecut, eu mă refer la cele de demult se întâmplă ceva dar uite că azi am aflat, nu trebuie :D, vroiam să fac puțină curățenie pe fb dar am renunțat repede :cool::D

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,377.56
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Asta e greșeală că nu se citește tot ce e scris ;)
Chiar am vrut să întreb ieri dacă șterg temele din trecut, eu mă refer la cele de demult se întâmplă ceva dar uite că azi am aflat, nu trebuie :D, vroiam să fac puțină curățenie pe fb dar am renunțat repede :cool::D
Foarte bine ai facut :D