Group statistics

Members:
838
Threads:
605
Discussions:
15
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Important! Ep 44-primele imagini

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
253.08
Fan Adevărat!
104.00 Puncte
Eu tot sper ca ceva se va schimba

Da sunt sectii de votare si la noi si in Logroño, in Zaragoza....suntem destui si aici...dar in Cataluña sunteti mai multi,ai dreptate..
Am văzut un vídeo pe fb din Zaragoza, nu îi mai lăsau să voteze când s-a făcut ora 9 în România parcă și au făcut gălăgie dar nu știu dacă le-au mai dat voie.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
253.08
Fan Adevărat!
104.00 Puncte
respect pentru voi si rusine lor
Cred că cei care am ieșit azi vrem să fie mai bine în țara noastră, mai aveam o speranță dar cum au stat lucrurile la sfârșit se vede cine e la putere, jegoșii!
A plecat multă lume și înainte de 21 că se anunțase că doar până la 21 ne lasă și era clar pentru ei că nu era timp, nici noi nu aveam timp și eram mai în față dar totuși am avut speranța că nu ne dă afară, după au anunțat că stau până la ultimul votant, iar mai apoi că nu mai merge sistemul :(:(

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
168.38
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
Cred că cei care am ieșit azi vrem să fie mai bine în țara noastră, mai aveam o speranță dar cum au stat lucrurile la sfârșit se vede cine e la putere, jegoșii!
A plecat multă lume și înainte de 21 că se anunțase că doar până la 21 ne lasă și era clar pentru ei că nu era timp, nici noi nu aveam timp și eram mai în față dar totuși am avut speranța că nu ne dă afară, după au anunțat că stau până la ultimul votant, iar mai apoi că nu mai merge sistemul :(:(
eu una nu cred ca nu mergea sistemul cum sa anunti ca stai pana la ultimul votant si pe urma spui oamenilor ca cica nu mai merge sistemul

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
168.38
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
coruptii :mad:

Marcela70

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
196.96
Fan Adevărat!
48.00 Puncte
Am văzut un vídeo pe fb din Zaragoza, nu îi mai lăsau să voteze când s-a făcut ora 9 în România parcă și au făcut gălăgie dar nu știu dacă le-au mai dat voie.
Nu,nu cred ca le.a mai dat voie...la ora 9 in Romania ,aici la noi la 8.Asa a fost si in 2016

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
253.08
Fan Adevărat!
104.00 Puncte
Nu,nu cred ca le.a mai dat voie...la ora 9 in Romania ,aici la noi la 8.Asa a fost si in 2016
Aici ne-au dat voie până mai târziu și după când ne-au scos afară să auzim că oricum voturile după 9 nu sau mai luat în calcul, dar sper și cred că erau niște zvonuri astea.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
556.52
Fan Adevărat!
342.00 Puncte
Aici ne-au dat voie până mai târziu și după când ne-au scos afară să auzim că oricum voturile după 9 nu sau mai luat în calcul, dar sper și cred că erau niște zvonuri astea.
Noua ne-au dat voie unde eram 2 fete pe tura sa plecam pe rand sa votam