1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

LIVE Hercai episodul 16

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Episodul 16 REZUMAT

"Îmi plac poveștile îndrăgostiților ..."

Răpirea lui Reyyan creează un efect bombă asupra celor două familii care se confruntă la ferma Șadoğlu. Miran cooperează cu Hazar Șadoğlu, ignorând ostilitatea sa pentru găsirea lui Reyyan.
Faptul că Hazar și Miran au acționat împreună pentru găsirea lui Reyyan i-a adus pe cei doi mai aproape, iar faptele care nu au fost niciodată discutate au început să apară treptat.
Azize Aslanbey, fondatorul tuturor planurilor, se regăsește într-un joc în care a fost eliminat cu gândul „Cine a făcut-o dacă nu am făcut-o? .... dar din cauza a ceea ce a făcut în trecut, atât familia Șadoğlu, cât și Miran bănuiesc că Azize Aslanbey a fost cea care a răpit-o pe Reyyan.

#Reyyannerede . Va fi o luptă serioasă aici,
o pot simți .
Mai avem puțin și începe . . .
Aici aveți link-ul https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin . Vizionare plăcută tuturor care va uitați !
FB_IMG_1570812503361.jpg

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
432.88
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Episodul 16 REZUMAT

"Îmi plac poveștile îndrăgostiților ..."

Răpirea lui Reyyan creează un efect bombă asupra celor două familii care se confruntă la ferma Șadoğlu. Miran cooperează cu Hazar Șadoğlu, ignorând ostilitatea sa pentru găsirea lui Reyyan.
Faptul că Hazar și Miran au acționat împreună pentru găsirea lui Reyyan i-a adus pe cei doi mai aproape, iar faptele care nu au fost niciodată discutate au început să apară treptat.
Azize Aslanbey, fondatorul tuturor planurilor, se regăsește într-un joc în care a fost eliminat cu gândul „Cine a făcut-o dacă nu am făcut-o? .... dar din cauza a ceea ce a făcut în trecut, atât familia Șadoğlu, cât și Miran bănuiesc că Azize Aslanbey a fost cea care a răpit-o pe Reyyan.

View attachment 8056
sărut mâna!!!

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Miran: Îmbrățișează-mă atât de strâns încât nu poate trece nimic între noi .... totul este atât de frumos pentru mine totul pare atât de important pentru mine ... sunt bucuros că ai venit ... bucuros că ai acceptat propunerea mea ... nu m.ai lasat să aștept .... această primă bucurie în ochii mei .. Vreau doar să o împărtăşesc cu tine .. Te-ar deranja dacă dormim împreună ?? te pot face fericita ... sa te miros ... și sa te țin de mână .. FB_IMG_1570861892230.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
R. - Nu-i da drumul
M. - Nu o voi face . Și dacă o sa cazi , eu o sa te prind ..
R. - Și dacă nu vei putea ?
M. - Atunci vom cădea împreuna .
- Haide !
R. - Dar dacă nu pot , sa nu razi de mine , bine ?
M. - Bine , nu voi râde ..Acum pune piciorul pe pedală...Și acum împinge încet ..
R. - Bine, ține-mă! Nu o sa funcționeze .
M. - O sa ...
R. - Miran!
M. - Ești bine ?
R. - Nu am putut sa o fac ..! Nu voi putea sa o fac !
M. - Se va întâmpla , se va întâmpla .
Ți-am spus 5 min , a fost doar un minut . Haide , ți-au mai rămas 4 minute .
R. - Merge ?
M. - Da , merge foarte bine !
R. - Nu-i da drumul . - Yaaaa, acest lucru e atât de greu !
M. - Uite ,uite, uite...!
R. - Nu Miran , nu voi putea face asta ..Miran ce faci ? Am vrut sa spun asta !
M . - Ce ai vrut sa zici atunci ?
R . - Haide!
M . - Nu o voi face singur , o vom face împreuna !
R. - Dar nu funcționează cu doi !
M . - Cine a spus asta ?!
R . - Dar nu o sa funcționeze .
M . - Tu vino . Uite cum funcționează . Nu o sa meargă cu amandoi , huh ? ‘ FB_IMG_1570861940108.jpg FB_IMG_1570861938081.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Miran: Dacă vrei să repeti ceea ce ai spus în curte bunica ... nici măcar nu începe ...
Aziz: Nu, nu voi începe ... spune-mi mai întâi, când vei acționa? Doamna ta, a strigat și a țipat și te-ai oprit ... Când vei face ce ai spus când ai fost la ușă?
Miran: I-am dat lui Reyyan, cuvântul meu! Voi lăsa acest timp să treacă ... lasă-l să treacă, dar voi lua măsurile de precauție adecvate ...
Aziz: Nu mă interesează niciun motiv, chiar dacă i-ați dat soției cuvântul tau... ea, care este motivul tuturor! Ma intereseaza promisiunea pe care mi-ai facut-o mie, mamei tale si tatalui tau ... la mormantul lor !!
Aziz: Bine, hai să spunem că sunt unul dintre acele lucruri ... dar acestea?
Miran: Nu le-a pasat de părinții mei! Și nu am uitat cuvântul pe care i l-am dat ... dar toți au timpul lor, bunico? Nu ați așteptat 27 de ani pentru această răzbunare?
Aziz: Ai dreptate, mă grăbesc! Aștept această zi, exact de 27 de ani! Am spus că a venit timpul ... dar inima ta s-a pierdut în dragoste! .. dar nu !! azi ... mâine acest corp va deveni unul intinat .. Ce voi spune atunci când stau vizavi de Mehmet sau Dilshah-ul meu? Voi spune „Fiul tău ...... doar pentru că fiica inamicului tău ... care nu a vărsat niciodată o lacrimă ... a stat în față și a spus ... așteaptă "???? ...Nu pot spune asta fiului meu Miran !! Nu pot risca viețile lui Elif și Gionul ... Voi face orice este posibil... FB_IMG_1570862000519.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Miran: Dacă vrei să repeti ceea ce ai spus în curte bunica ... nici măcar nu începe ...
Aziz: Nu, nu voi începe ... spune-mi mai întâi, când vei acționa? Doamna ta, a strigat și a țipat și te-ai oprit ... Când vei face ce ai spus când ai fost la ușă?
Miran: I-am dat lui Reyyan, cuvântul meu! Voi lăsa acest timp să treacă ... lasă-l să treacă, dar voi lua măsurile de precauție adecvate ...
Aziz: Nu mă interesează niciun motiv, chiar dacă i-ați dat soției cuvântul tau... ea, care este motivul tuturor! Ma intereseaza promisiunea pe care mi-ai facut-o mie, mamei tale si tatalui tau ... la mormantul lor !!
Aziz: Bine, hai să spunem că sunt unul dintre acele lucruri ... dar acestea?
Miran: Nu le-a pasat de părinții mei! Și nu am uitat cuvântul pe care i l-am dat ... dar toți au timpul lor, bunico? Nu ați așteptat 27 de ani pentru această răzbunare?
Aziz: Ai dreptate, mă grăbesc! Aștept această zi, exact de 27 de ani! Am spus că a venit timpul ... dar inima ta s-a pierdut în dragoste! .. dar nu !! azi ... mâine acest corp va deveni unul intinat .. Ce voi spune atunci când stau vizavi de Mehmet sau Dilshah-ul meu? Voi spune „Fiul tău ...... doar pentru că fiica inamicului tău ... care nu a vărsat niciodată o lacrimă ... a stat în față și a spus ... așteaptă "???? ...Nu pot spune asta fiului meu Miran !! Nu pot risca viețile lui Elif și Gionul ... Voi face orice este posibil... View attachment 8068
Asta cred ca am mai pus-o si e din episodul trecut :rolleyes:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Un nou zvon circula pe instagram că Azat va părăsi serialul după episodul 17-18
Dar nu știm sigur
Se pare ca el nu accepta faptul ca REYYAN sa căsătorit cu Miran și părăsește Midyatul, dar în același timp ia o pauză și au chiar nu mai revine deloc
Nu știm sigur
Cert este ca și în cartea Hercai acest personaj părăsește povestea
Se mai discuta pe internet de fani Cum ca au apărut niște imagini și poze cu Burak Deniz alături de cei din serialul Hercai, unii spun că ar fi primit invitația de a intra în serial, alții ca au venit la ziua unui regizor din serial, nu se știe nimic sigur, este o enigma
, mai ales având în vedere că nu am primit nici un fragment nou din episodul 16 ,ne așteptăm la surprize din partea scenariștilor Hercai FB_IMG_1570865209784.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Ce părere aveți de momentul acesta când Elif se întâlnește cu Azat?
Tot ea îl și anunță când apare REYYAN
Azat se simte marginalizat de familia lui deoarece merge sa îi anunțe ca REYYAN a apărut iar familia deja știa, dar ascunse -se de el,mă durut o dată cu el acest lucru
Cred ca totuși Azat nu merită să fie tratat așa, îmi place de Elif ca se apropie încet de Azat, sper sa nu plece din serial Azat și sa fie cu Elif, îmi place de ei ca și cuplu FB_IMG_1570866201348.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Azize: -Miran ?!
L-ai lăsat pe dușman în stradă .. Nu-i păcat, fiule ? Ar fi trebuit sa-l inviți înăuntru . Ar putea bea un ceai sau o cafea aici.

Miran : Vreau sa vorbim înăuntru .

Azize : Ce ți s-a întâmplat de vrei să vorbești cu mine acum? Conversația cu dusmanul nu te- a ajutat?

Miran : Bunică! Ai un dușman despre care noi nu știm? Cineva care are un cont de reglat cu noi? Pe cine am rănit ? Există cineva așa?

Azize: Ce zici ? Tu auzi ce spui ? Am venit aici pentru dușman . Și acum mă întrebi pe mine, de un alt dușman ?!
Cine îți șoptește în ureche? Acest Hazar Sagoglu te încurcă ..Și tu te înșeli imediat !

Miran : Doar ți-am pus o întrebare , bunico . Tu ai alt dușman ?

Azize: Nu !
Nu avem nici un dușman cu excepția Sagoglu. Cum poți să stai în fața mea și să ștergi tot ce am făcut în 27 de ani cu un singur cuvânt ?! Sa-ți fie rușine!!!Cum poți să mă întrebi despre asta? După tot ce ai făcut, după toată durerea pe care ai experimentat-o, cum poți să întrebi asta ?!
Dacă atâta durere nu îți dovedește nimic. Nu mă întreba nimic altceva.

Miran : Bine , bunico . FB_IMG_1570904178811.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Miran : Ne-a lăsat un semn, dar .. Unde ne-a dus ? Am făcut asta, departe .. Dar nu este nimic! Unde ești , Reyyan ? Unde ești , Reyyan ?!
Hazar : Adunate și revino-ți . Nu o putem găsi pe Reyyan urlând și țipând. Am ajuns atât de departe, vom continua.Vom merge chiar și pe cel mai mic indiciu și o vom găsi pe fiica mea.

Miran : Singurul motiv pentru care ne aflăm în această situatie este Azat Sagoglu. A căutat scuze și a plecat. Unde este el? Poate a venit cu noi pentru a nu atrage atenția. Și acum s-a dus acolo unde o ascunde pe Reyyan!

Hazar : Oprește-te deja, oprește-te! Destul ! Și Azat a mai ordonat ca mașina ta să fie împușcată? Și casa în care se afla Reyyan? Azat a ordonat să tragă și asta?! Azat le-a ordonat să tragă?
Azat nu o va forța niciodată pe Reyyan să facă ceva. Nu vrea să o rănească!
Tu așteaptă !
Bunica ta sau un alt inamic necunoscut stau în spatele acestora ..

Miran : De ce ar face bunica asta? Pentru ce ? De ce ar vrea să meargă împotriva mea? Ce beneficiu este pentru ea? Tu nu știi ce vorbești , Hazar Șadoglu !

Hazar : Chiar așa ? Există o mulțime de motive în lumea fanteziei bunicii tale pentru a face acest lucru. De fapt nu știi nimic! Dar există adevărul. Adevărul că te-ai încăpățânat să nu vrei să-l vezi. O voi găsi pe fiica mea vie și sănătoasă. Și iti voi arăta întregul adevăr, unul câte unul. Unul câte unul . FB_IMG_1570904226140.jpg