1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
969
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

LIVE Hercai episodul 16

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
HERCAİ
rezumat ep 20
Hazar, care vine la conac sa vorbeasca cuMiran si cu Reyyan , sa-si dovedeasca nevinovatia, se trezeste fata in fata cu o situatie neasteptata.
Cand Reyyan iese in curte, este uimita sa vada la baza scarilor, pe tatal ei fara cunostinta si pe
Miran alaturi.
Pana acum, Reyyan a incercat sa-l faca pe Miran sa renunte la dorinta de razbunare si a incercat sa-l convinga de nevinovatia tatalui sau. Dar acum increderea ei in Miran trebuie sa faca fata unui test urias.
Miran care si-a declarat furia fata de Hazar cu fiecare ocazie, acum are toti ochii si sagetile vinovatiei sunt indreptate asupra lui.
Cum dragostea dintre Reyyan si Miran este mai incercata ca niciodata, este Miran cel care, dupa 27 de ani de durere si furie, l-a atacat pe Hazar?
Sau e cineva care vede cum dragostea dintre doi oameni, creste de la o zi la alta dar care vrea sa vada sfarsita aceasta poveste de dragoste?
Un nou ep, Vineri 8 Noiembrie, ora 19.00, ATV FB_IMG_1573157695691.jpg

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
229.74
Fan Adevărat!
41.00 Puncte
HERCAİ
rezumat ep 20
Hazar, care vine la conac sa vorbeasca cuMiran si cu Reyyan , sa-si dovedeasca nevinovatia, se trezeste fata in fata cu o situatie neasteptata.
Cand Reyyan iese in curte, este uimita sa vada la baza scarilor, pe tatal ei fara cunostinta si pe
Miran alaturi.
Pana acum, Reyyan a incercat sa-l faca pe Miran sa renunte la dorinta de razbunare si a incercat sa-l convinga de nevinovatia tatalui sau. Dar acum increderea ei in Miran trebuie sa faca fata unui test urias.
Miran care si-a declarat furia fata de Hazar cu fiecare ocazie, acum are toti ochii si sagetile vinovatiei sunt indreptate asupra lui.
Cum dragostea dintre Reyyan si Miran este mai incercata ca niciodata, este Miran cel care, dupa 27 de ani de durere si furie, l-a atacat pe Hazar?
Sau e cineva care vede cum dragostea dintre doi oameni, creste de la o zi la alta dar care vrea sa vada sfarsita aceasta poveste de dragoste?
Un nou ep, Vineri 8 Noiembrie, ora 19.00, ATV View attachment 8425
Mulțumim Dănuța, acum și eu traduce am acest rezumat, îl găsisem pe insta :)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Trecutul se pare ca a lăsat urme greu de suportat în urmă
Sultan este plină de păcate, ea la lăsat pe soțul ei sa ardă în mașina accidentată când ar fi putut sa încerce sa îl salveze, în același accident au murit și părinții lui Elif, de aceea este Elif atât de sensibilă, din cauza celor văzute în acea zi când Sultan a salvat o doar pe ea din acel accident

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
229.74
Fan Adevărat!
41.00 Puncte
Trecutul se pare ca a lăsat urme greu de suportat în urmă
Sultan este plină de păcate, ea la lăsat pe soțul ei sa ardă în mașina accidentată când ar fi putut sa încerce sa îl salveze, în același accident au murit și părinții lui Elif, de aceea este Elif atât de sensibilă, din cauza celor văzute în acea zi când Sultan a salvat o doar pe ea din acel accident
:eek::eek::eek:
Șoooccc :eek::eek:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
M: -“Ți-am promis că nu voi face nimic până nu descopar adevărul ... te rog să nu mă lași fără tine ... îți voi arăta întotdeauna dragostea mea ... doar păstrează inelul"
R: - “Singurul adevăr aflat este că tatăl meu este nevinovat ... până când vei afla, îl voi păstra”. FB_IMG_1573281648550.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Z : “ - Tatăl tău se zbate acolo intre viața și moarte , iar tu ți-ai pus inelul criminalului la gât ?
M : Doamna Zehra , va jur ..
Z: Tu taci ...
R: Soțul meu nu este un criminal , mamă !
Z: “Acum , ia-l pe acest criminal și pleacă de aici . Sa nu îndrăznești sa mai vii . Nu mai am o fiica pe nume Reyyan !”
FB_IMG_1573307036566.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
M: -“Ți-am promis că nu voi face nimic până nu descopar adevărul ... te rog să nu mă lași fără tine ... îți voi arăta întotdeauna dragostea mea ... doar păstrează inelul"
R: - “Singurul adevăr aflat este că tatăl meu este nevinovat ... până când vei afla, îl voi păstra”.
Postare preluata.. FB_IMG_1573309208050.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Nasuh : - Cum îndrăznești sa vii aici ?
Zehra : - Sa nu îndrăznești sa-mi atingi copilul !
Nasuh : - Dacă acesta este copilul tău, atunci cel care se află acolo este copilul meu. Înțelegi ? Tot ce s-a întâmplat, s-a întâmplat din cauza ta! L-ai ales pe ticălosul acela în locul familiei tale! Tatăl te-a implorat! Nu te munstră conștiința deloc ?Când a venit vestea că te-au împușcat, a căzut în brațele mele și a spus „copilul meu”!
Azat : - Bunicule ajunge !
Nasuh : - Tu ești de vină pentru ceea ce s-a întâmplat! Tu ai adus toate aceste probleme familiei!
Zehra : - Taci odată ! Ajunge ! Ajunge !
Cihan : Tata , te rog ! Opreste-te odată .. Pe toți ne doare asta . Haide sa nu le dam un motiv dusmanilor sa râdă de noi . Si ea se simte rău..
Nasuh : Pleacă de aici ! Nu vreau sa-ți văd fața ! Ieși afara !
Reyyan : - Nu voi pleca nicăieri ! Nu voi pleca ! Sunt aici pentru tatăl meu . Nimeni nu ma va scoate de aici înainte ca tata să se trezească!Voi pleca doar când tatăl meu se va trezi și îmi va spune să plec. Nu pentru că îmi spui tu .

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
⚡️Gul îi vrea pe părinții ei . Toata lumea de acasă o minte și ea își dă seama de asta . În timp ce își așteaptă părinții să se întoarcă , sora ei vine . Îi spune lui Reyyan ca toți o mint , numai ea sa nu facă asta . Reyyan îi spune ca tatăl lor e la spital, doarme . Gul vrea sa-l viziteze , zicându-i ca și el la rândul lui a vizitat-o când ea a fost bolnava și ca ar vrea sa-i ducă un balon . O întreabă de Miran iar Reyyan îi spune ca are treabă . A doua zi , aude discuția dintre Miran - Reyyan . Miran , voia ca Reyyan sa-și pună inelul din nou iar Reyyan îi explica motivele pentru care nu o poate face . Fix atunci Gul află de tatăl ei . ( Reyyan : După tot ce am trecut ... cu tata luptându-se să trăiască în spital ... în timp ce mama este atât de rănită , nu pot , Miran . Dacă tată meu va muri ...) . Gul afla ca tatăl ei este pe moarte și se duce la spital “ Gul: - Tati, te rog, nu muri, tati. Toată lumea mă minte “.
FB_IMG_1573366779834.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Când bunica mi-a dat acest inel care a fost luat de pe degetul tău ... m-a durut inima atât de mult. Și acum doare la fel, mamă. Sunt din nou singur. Sunt gol înăuntru. Sunt complet gol în interior. Nu am trădat-o, mamă. Dumnezeu știe și stii si tu asta . Da . Am vrut să răspundă pentru ce ți-a făcut. Dar nu în felul acesta. Nu acum . Întotdeauna l-am urât pe Hazar Sadoglu , am blestemat ziua în care te-a luat de langă mine.Ce fel de soartă este aceasta? M-am îndrăgostit de fiica lui, mama ... m-am îndrăgostit.
Când nu o văd, simt că o să mor. Nu am ajuns sa am destul timp cu tine. Și nici acum nu voi reuși să obțin suficient timp cu ea. Iubirea face inima sa doară atât de rău? Spune-mi. Ce voi face acum? Cum pot să o fac, să mă creada ? Cum pot să-i pun din nou inelul, mamă? Cum ? Dacă Hazar Șadoglu nu se va trezi ..dacă adevarul nu va ieși la suprafața , ce ma voi face ? FB_IMG_1573366843386.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Z. “- Tatăl tău nu va muri !
- Trăiește , Reyyan .
- Trăiește , fiică
- Tatăl tău ...
M: - Reyyan ?
Z: - Tatăl tău ...
M: - Doamna Zehra ...
Z: - Tu ai făcut-o ! Tu l-ai împins! Ce fel de persoana esti ? Cum ai avut inima să lași copiii fără tatăl lor. Și ce spui despre cel din pântecele meu? Ce fel de persoana esti ? Soțul meu nu va muri . Soțul meu va supravetui ! Orice ai face, nu-l vei putea lua de langă mine! Intelegi ?
Tu ... ca să te opresc chiar dacă trebuie să te omor, te voi termina fără să clipesc un ochi! Roaga-te pentru Hazar bey . Roagă-te ca el sa trăiască !
M: - Nu am făcut-o eu .
Reyyan , nu am făcut-o .
Z: - Taci ..!
- Scoate ! Scoate-l !
R : - Mama !!
Z: - Scoate-l !!
- Tu ești inamicul nostru !
R: - Tu ne-ai terminat , Miran . Nimeni altcineva . Nu mama sau tatăl meu . Nici bunica ta . Tu ne-ai terminat . Pleacă de aici ..
M:- Reyyan ..! “ FB_IMG_1573367025261.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
623.57
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Miran : - Cum le fac să ma creadă ? Cum
?
Firat : -Nu știu , frate .
Miran : - O pierd pe Reyyan , frate .O pierd .
Firat : - Nu vei pierde nimic! Nimic! Doar calmează-te puțin .
Da-i puțin timp lui Reyyan .
Miran : Mă bucur atât de mult că ești aici , frate .Ești o persoană atât de bună. Te-am tratat pe nedrept. Ți-am rupt inima. Dar încă nu ai renunțat la prietenia noastră! FB_IMG_1573367155034.jpg