1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

LIVE Hercai episodul 16

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
432.88
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
1571760259385.png
Mama și iubita au gătit pentru cei nevoiași
Özlem Akınözu și Sandra Pestemalciyan au gătit într-o zi de septembrie pentru cei nevoiași la restaurantul special Hayata Sarıl (Imbrățișează viața) care funcționează de aproape doi ani cu sprijinul voluntarilor care vin și gătesc în restaurant sau îi servesc pe cei care nu au casă și vin să mănânce o mâncare caldă acolo.
Sandra Pestemalciyan, americană de origine armeană, este de mai mult timp iubita lui Akın Akınözü. Se vorbește că s-ar fi cunoscut încă de când Akın Akınözü a studiat și a devenit licențiat în matematica aplicată în SUA.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
View attachment 8237
Mama și iubita au gătit pentru cei nevoiași
Özlem Akınözu și Sandra Pestemalciyan au gătit într-o zi de septembrie pentru cei nevoiași la restaurantul special Hayata Sarıl (Imbrățișează viața) care funcționează de aproape doi ani cu sprijinul voluntarilor care vin și gătesc în restaurant sau îi servesc pe cei care nu au casă și vin să mănânce o mâncare caldă acolo.
Sandra Pestemalciyan, americană de origine armeană, este de mai mult timp iubita lui Akın Akınözü. Se vorbește că s-ar fi cunoscut încă de când Akın Akınözü a studiat și a devenit licențiat în matematica aplicată în SUA.
Mulțumim Gigica, am văzut și eu postarea :)

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
195.87
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Celik - #hercai
Te urmăresc din nou, unde ești?
Zilele mele s-au transformat în noapte, sunt întristat
Nu știi câte nopți te-am așteptat
Pe măsură ce nu ai venit, am adăugat mai mult la supărarea mea
Vino, fii draga mea, fii iubita mea
Fii sultana mea, fii firman* (?) a mea
Fii leacul durerilor mele, tu schimbătoare
Am ochii plini cu (lacrimi de) iubire
Dăinui în inima mea, întotdeauna așa
Părul tău bate spre inima mea rănită
Ești din nou singurul leac pentru starea mea mizerabila.
( Traducere aproximativa, foarte frumoasa piesa )

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
@Maria Colceriu
#Hercai #Rezumat #episod18 #poze
”Nimic din ceea ce faci nu va fi suficient pentru a o lua pe Reyyan de lângă mine!”

Rochia de mireasa a fost aruncată în piață, iar soția lui Miran Aslanbey s-a întors la el. Pentru că Azize i-a spus lui Miran că Reyyan s-a căsătorit cu el pentru a-l salva pe Azat, Reyyan a rămas într-o situație dificilă .În timp ce încrederea și dragostea dintre Miran și Reyyan se consolidează și mai mult unul față de celălalt, răspunsul la întrebarea adresată de Miran pentru Azize schimbă soarta a ceea ce se va întâmpla în continuare.

Adevărurile despre care nimeni nu a îndrăznit să vorbească din cauza Azizei, încep să apară cu mișcarea îndrăzneață a lui Reyyan.Pe măsură ce secretele trecutului sunt vărsate, în inima lui Reyyan apare o speranță: Miran va afla adevărul și va renunța! În timp ce Reyyan face tot posibilul să-l facă pe Miran să renunțe la răzbunare, pe de altă parte, Azize Aslanbey face o mișcare îndrăzneață pentru a-l lovi pe Miran în punctul său cel mai vulnerabil pentru a-l include din nou în complotul său de răzbunare.

După ce s-a întâmplat, Miran va sta alături de soția sa sau își va alege bunica, căreia i-a fost fidel ani de zile? FB_IMG_1571945124468.jpg

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
@Maria Colceriu
#Hercai #Rezumat #episod18 #poze
”Nimic din ceea ce faci nu va fi suficient pentru a o lua pe Reyyan de lângă mine!”

Rochia de mireasa a fost aruncată în piață, iar soția lui Miran Aslanbey s-a întors la el. Pentru că Azize i-a spus lui Miran că Reyyan s-a căsătorit cu el pentru a-l salva pe Azat, Reyyan a rămas într-o situație dificilă .În timp ce încrederea și dragostea dintre Miran și Reyyan se consolidează și mai mult unul față de celălalt, răspunsul la întrebarea adresată de Miran pentru Azize schimbă soarta a ceea ce se va întâmpla în continuare.

Adevărurile despre care nimeni nu a îndrăznit să vorbească din cauza Azizei, încep să apară cu mișcarea îndrăzneață a lui Reyyan.Pe măsură ce secretele trecutului sunt vărsate, în inima lui Reyyan apare o speranță: Miran va afla adevărul și va renunța! În timp ce Reyyan face tot posibilul să-l facă pe Miran să renunțe la răzbunare, pe de altă parte, Azize Aslanbey face o mișcare îndrăzneață pentru a-l lovi pe Miran în punctul său cel mai vulnerabil pentru a-l include din nou în complotul său de răzbunare.

După ce s-a întâmplat, Miran va sta alături de soția sa sau își va alege bunica, căreia i-a fost fidel ani de zile? View attachment 8266
Saru'mana Dănuța mea ❤️❤️❤️❤️

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Tata astăzi Azize mi a spus că acest inel era pe mâna mamei lui Miran când tu ai dezonorat o
Tată spune mi ce sa întâmplat?
Știu ca nu este adevărat dar....
Fica mea acest inel este inelul de logodna dat mamei lui Miran din partea mea...
Ne am iubit fica mea. ...Ne am logodit, dar am plecat în armată, în acest timp au căsătorit o cu forța cu fiul lui Azize, am înțeles că au torturat o foarte mult, am încercat să o salvez , am luat o de acolo, dar ne a urmărit un om de al lui Azize?,au luat o și a dus o din nou acolo, se pare ca au și omorât o
Eu nu am nici un amestec în moartea ei fica mea......

REYYAN a încercat să îi spună și lui Miran povestea, dar acesta nu ia dat voie a zis sa închidă subiectul ca nu vrea sa audă nimic, dar va veni vremea când chiar vei vrea sa auzi povestea dragă Miran FB_IMG_1572071419183.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Episodul 19 - promo

AZIZE : De această dată nu a funcționat, Azize.
Ai inclus dragostea în răzbunare, dar .. nu ai putut include răzbunarea în dragoste.

REYYAN : Ajută-l. Uite, Miran a văzut adevarul azi.
Ca să vadă și adevărul din trecut, trebuie să îl ajuți.
Nu o să mă ajuți doar pe mine, ci și pe un copil care a rămas orfan.

REYYAN : Chiar dacă ai crezut altceva până acum, nu contează.
Eu o să te iubesc oricum. O sa te iubesc mereu.
O să fiu alături de tine, Miran.
Nu o să te las.

ESMA : Dilșah a scris asta cu ani în urmă și a vrut să ți-o dau.
Acum îl poți convinge pe Miran să creadă în tine și îți poti salva copilul.
⚠️postare preluata⚠️ FB_IMG_1572075847962.jpg

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
Episodul 19 - promo

AZIZE : De această dată nu a funcționat, Azize.
Ai inclus dragostea în răzbunare, dar .. nu ai putut include răzbunarea în dragoste.

REYYAN : Ajută-l. Uite, Miran a văzut adevarul azi.

REYYAN : Chiar dacă ai crezut altceva până acum, nu contează.
Nu o să te las.

ESMA : Dilșah a scris asta cu ani în urmă și a vrut să ți-o dau.
⚠️postare preluata⚠️ View attachment 8286
Îmi place acest promo, maxim :cool::cool:❤️❤️❤️

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
REYYAN catre Hazar : Ajută-l. Uite, Miran a văzut adevarul azi.

REYYAN catre Miran : Chiar dacă ai crezut altceva până acum, nu contează.
Nu o să te las.

ESMA catre Hazar : Dilșah a scris asta cu ani în urmă și a vrut să ți-o dau.

Cititi cu atentie ce ii spune Reyyan lui Miran...aici se ascunde ceva...posibil ca aici Miran sa afle despre biletul scris de Dilsha si ceea ce scrie pe el...ceva la dat peste cap(asa arata si din expresia fetei)...voi ce credeti ce s.ar ascunde in spatele acestor cuvinte pe care i le spune Reyyan lui Miran??

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
REYYAN catre Hazar : Ajută-l. Uite, Miran a văzut adevarul azi.

REYYAN catre Miran : Chiar dacă ai crezut altceva până acum, nu contează.
Nu o să te las.

ESMA catre Hazar : Dilșah a scris asta cu ani în urmă și a vrut să ți-o dau.

Cititi cu atentie ce ii spune Reyyan lui Miran...aici se ascunde ceva...posibil ca aici Miran sa afle despre biletul scris de Dilsha si ceea ce scrie pe el...ceva la dat peste cap(asa arata si din expresia fetei)...voi ce credeti ce s.ar ascunde in spatele acestor cuvinte pe care i le spune Reyyan lui Miran??
Și eu zic că a aflat ceva dar nu cred că de scrisoare, nu cred

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
YAREN :M-ai murdărit , ai grijă!
GUL: Acest tort a fost pentru sora mea, eu l-am făcut. Ce voi face acum? Tortul ar face-o bine.
YAREN: Din nou spui că este bolnavă? Sora ta nu este bolnavă. E în regulă, dar se preface că îi este rău. Te-a mințit pe tine și pe noi toți.
GUL: Sora mea nu este mincinoasă.
YAREN: Este .. Și ce minciunoasă este .... Poate că ar trebui să uiți de sora ta pentru că a uitat de noi. Și nu vei mai veni la această casă, știi?

Text preluat . FB_IMG_1572101033391.jpg