1.09 Puncte = 1 Vella / Vella = 0.0000416458 Bitcoin (BTC) si 67.09 Doge

Group statistics

Members:
853
Threads:
763
Discussions:
15
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Premieră Hercai episodul 9 astazi tradus in romana pentru cei din Top

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,891.66
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Mi-am lansat de curand o provocare si anume sa invat Limba Emgleza. Cum as putea invata limba engleza decat prin traducerea serialului.
Pasarea matinala tradus in limba engleza apare de obicei dupa amiaza si pentru ca eu aveam chef sa traduc ceva de dimineata am spus sa va fac o surpriza si sa va traduc Hercai deoarece am vazut ca va place si am spus sa va fac o surpriza.

In colaborare cu o parte din fete am tradus prima parte si din acest serial. Eu am tradus de la minutul 5 pana la minutul 10 . Vreau sa imi spuneti daca va place cum am tradus si daca doriti sa continui.

Deci in seara asta probabil in jurul orei 22 cei din Top pot viziona episodul Iar premiera pe filmefast.com este astazi la ora 23.15
Pentru cei care prefera doar youtube tin sa ii anut ca youtube a blocat in totalitate acest serial si nu mai merge difuzat in nici un fel pentru ca primesti suspend la cont. Cu toate acestea pentru fanii care ne urmaresc pe canal vom difuza un rezumat ..editat atat cat permite youtube.
Cea ce va rog eu este sa distribuiti pe facebook linkul de pe filme fast si primiti 1 Punct Fan Adevartat
Copiati linkul de mai jos si distribuiti-l pentru a primi punctul.

https://filmefast.com/series/inima-schimbatoare-hercai-episodul-9-online-subtitrat-in-romana/

Last edited:

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,891.66
Fan Adevărat!
1.00 Puncte