Reclama

Group statistics

Members:
514
Threads:
146
Discussions:
5
Photos:
8

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! In Prezent 103.24 - Hai sa marim fondul pentru Luna Ianuarie

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Dute la articolul -cum se poate mari fondul - ai acolo toate detaliile. E pe prima pagina.
Multumesc @Gigi
Am pus linkul si in semnatura pentru a fi mai usor de gasit. La sfarsitul postarilor mele apare linkul Skip AD. Deseara fac update cu cei care au luat decizia de a dona si cu ce s-a mai strans din Skip AD.

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Am intrat de 5 ori ,din cate am inteles atat putem da in 24h
Am lăsat un comm in care am spus că vreau sa donez
Sper sa reusim împreună sa atingem cote maxime pentru traducătorii noștri
Ok, Multumim pentru fidelitate!

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Update fond luna Ianuarie.
S-au mai strans in jur de 2$ si ceva si am rotunjit eu la 10$ De asemeena mai multi utilizatori m-au instiintat atat in privat cat si prin postari ca doresc sa isi doneze venitul din punctul respectiv.
Voi face un Update cu acestia imediat dupa data de 15 ianuarie, fiind si ultima zi in care cei care vor sa retraga trebuie sa ma instiinteze ca vor acest lucru isi sa imi prezinte o adresa de paypal.

In Prezent 65.24

Ioana Corina

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
108.840
Fan Adevărat!
19.000 Puncte
Update fond luna Ianuarie.
S-au mai strans in jur de 2$ si ceva si am rotunjit eu la 10$ De asemeena mai multi utilizatori m-au instiintat atat in privat cat si prin postari ca doresc sa isi doneze venitul din punctul respectiv.
Voi face un Update cu acestia imediat dupa data de 15 ianuarie, fiind si ultima zi in care cei care vor sa retraga trebuie sa ma instiinteze ca vor acest lucru isi sa imi prezinte o adresa de paypal.

In Prezent 65.24
Cu siguranta se va strânge mult mai mult ! Felicitări vouă pentru tot ceea ce faceti ❤felicitări si noua ,susținătorilor ❤❤

Reclama