Reclama

Group statistics

Members:
514
Threads:
146
Discussions:
5
Photos:
8

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! In Prezent 103.24 - Hai sa marim fondul pentru Luna Ianuarie

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Buna Dimineata!
Va multumesc celor care au dat click!
Dupa cum vedeti in imaginea de mai jos sunt foarte putine persoane care dau click. Venitul este unul care nu schimba prea mult suma fondului.

report.png
Insa conteaza ca sunt persoane care chiar le pasa si ca atare acesti oameni trebuie rasplatiti intr-un fel.
Am facut un sistem in care cei care dau click sa primeasca zilnic cate un punct.

Persoanele care dau click trebuie sa parcurga 10 pasi dupa care la sfrsitul acestor pasi va fi un anumit numar care mi-l va da in privat si eu ii voi atribui 1 Punct.

La fiecare 24 ore va fi un alt numar si cum am mai spus mai sus puteti obtine un punct si din Skip Ad.
Am marit fondul cu inca 3 $ de la 65.24 pana la 68.24 iar maine voi face update si cu cei care au donat venitul punctului din luna decembrie.

ATENTIE!
Astazi este ultima zi in care pteti retrage venitul punctului de pe luna decembrie. Cei care nu iau nici o actiune in acest sens suma respectiva se va dona automat si se va atribui fondului din luna ianuarie.
Acestia trebuie sa ma contacteze in privat si sa imi prezinte o adresa de paypal cu specificatia ca vor sa retraga.

Cei care vor sa doneze nu trebuie sa faca nimic in acest sens.

Reclama