1.09 Puncte = 1 Vella / Vella = 0.0000416458 Bitcoin (BTC) si 67.09 Doge

Kuzgun ( Corbul)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,002.27
Fan Adevărat!
569.00 Puncte
Buna! M-am gandit si sper sa nu fie cu supărare pentru nimeni sa avem unde sa putem discuta si acest frumos serial care sunt sigura ca multe dintre voi deja il vizionati. Va astept aici sa postati orice noutate si sa discutam tot ce tine de Corbul https://filmefast.com/genre/corbul/

FB_IMG_1557299982922.jpg

Last edited by a moderator:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,002.27
Fan Adevărat!
569.00 Puncte
Rezumat episodul 13
Când Kuzgun și Dila își revin din leșin, polițiștii erau deja acasă la Bora. E o situație foarte greu de explicat atât pentru Kuzgun cât și pentru Dila. Când au fost duși la poliție, Kuzgun și Kudret se întâlnesc pentru prima oară. În timp ce în mintea lui Kuzgun erau spusele lui Bora cu privire la trădarea Dila-ei și marele ei secret, Kartal găsește în mașina lui Kuzgun dispozitivul de urmărire.
Kuzgun simte o mare suspiciune cu privire la Dila.
Pune la cale un joc pentru a afla cine trădează.
Pe de altă parte, Kuzgun ascultă pentru prima oară, după luni de zile, caseta primită de la Dila de ziua lui.
Pe Kuzgun și Dila îi așteaptă o confruntare foarte dificilă în care se vor deschide cele mai adânci răni și dureri.
Între timp, se stabilește data la care va avea loc procesul de apel al lui Rıfat.
Această situație pare a fi ca un teren minat pentru Kuzgun și Dila.
Un pas greșit, oricât de mic ar fi el, ar putea duce la răni irecuperabile.
La umbra suspiciunilor, confruntărilor, a secretelor sale care îi protejează existența, vine ziua de naștere a Dila-ei.
Kuzgun pregătește pentru Dila o aniversare surpriză foarte specială.
Kuzgun și Dila vor avea parte de o seară de neuitat.
Tot ce vrea Kuzgun de la Dila este să poată avea încredere în ea.
Iar Dila își dorește să se piardă doar în această dragoste.
Dar prăpastia dintre vis și realitate, se arată chiar a doua zi.
Dila, despre a cărei colaborare secretă cu Kudret Kuzgun nu știe nimic, află o informație extrem de prețioasă despre Behram.
Dila se află acum în situația de a alege să-i fie alături lui Kuzgun sau, cu prețul de a-l trăda pe Kuzgun, să obțină libertatea tatălui și o viață curată pentru familia ei. (startv.com.tr)

MERYEM- Kuzgun va putea fi salvat din drumul ăsta pe care a intrat, ori de tine, ori de dragostea lui pentru tine.
DILA- Kuzgun e îndrăgostit de mine?
MERYEM- Să nu cumva să renunți la Kuzgun. S-ar putea să fii ultima lui șansă.
KUZGUN- Dacă tu te-ai ascunde în mine, iar eu aș avea încredere în tine, ne-ar fi bine?
DILA- Ascunde-mă să nu mă găsească nimeni, da?
KUZGUN- Să nu mă trădezi azi, cu mintea de acum, Dila, indiferent de motiv.
Omoară-mă, dar nu mă trăda. Te rog, Nu mai am altă cale în afară de tine.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,002.27
Fan Adevărat!
569.00 Puncte
De abia astept ep 13... în ep 13 ,cred ca afla Kuzgun că, Dila a lăsat acel pachet în casă lui ,când erau copii....o sa vedem daca o va ierta:(
Mulțumim, Dănuța, ai facut bine ,ca ai deschis ,avem unde discuta ❤
In decursul zilei de astazi sper sa pot vedea si eu episodul 12 sa putem discuta mai multe...
Cand va afla o sa fie foarte greu sa o ierte, iar cand va afla si de Kudret atunci sa te ti :(

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,033.84
Fan Adevărat!
181.00 Puncte
In decursul zilei de astazi sper sa pot vedea si eu episodul 12 sa putem discuta mai multe...
Cand va afla o sa fie foarte greu sa o ierte, iar cand va afla si de Kudret atunci sa te ti :(
Dacă te referi la faza că și el la ucis pe Teo ,nu to spun te las sa te uiți :Dcu toate că mi stă pe limbă

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,002.27
Fan Adevărat!
569.00 Puncte
Dacă te referi la faza că și el la ucis pe Teo ,nu to spun te las sa te uiți :Dcu toate că mi stă pe limbă
Pai pe Teo nu la ucis Kartal???
Kudret e aceea care vrea sa ii bage la inchisoare pe Behram , pe Kuzgun si sa il elibereze pe tatal Dilei

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,033.84
Fan Adevărat!
181.00 Puncte
Da aici afla de pachetul pe care la lasat Dila in casa si din cauza caruia tatal lui a fost inchis :(
Of ,va fi foarte dezamăgit, dar era doar un copil ,un copil, pe care la manipulat tatăl său...sper sa cîntărească și asta ,până la urmă și pe ea a marcat o acest lucru

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,002.27
Fan Adevărat!
569.00 Puncte
Of ,va fi foarte dezamăgit, dar era doar un copil ,un copil, pe care la manipulat tatăl său...sper sa cîntărească și asta ,până la urmă și pe ea a marcat o acest lucru
Asa sper si eu :( dar la ce privire ia aruncat Dilei ma indoiesc

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,033.84
Fan Adevărat!
181.00 Puncte
Asa sper si eu :( dar la ce privire ia aruncat Dilei ma indoiesc
Pana la urmă o vă ierta ,dar vb ta cand vă afla de Kudret ,va fi f dezamăgit și rănit în același timp ,cu toate că singura ei intenție e de al ajută pe taicasul să iasă din pușcărie, și nu să i facă lui rău

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
836.55
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
Eu cred că dacă Dila iar spune lui Kuzgun de Kudret ar fii mai bine.
Kuzgun nu vrea să îi ia locul lui Behram, el a făcut ce a făcut doar pentru a-și răzbuna tatăl, eu cred că ar ajuta și el!
Încă ceva, dacă Yusuf trăiește voi ce credeți că s-a întâmplat cu el, e un mafiot, e sechestrat sau ce :rolleyes: și cum v-a reacționa Kuzgun la asta?

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,002.27
Fan Adevărat!
569.00 Puncte
Eu cred că dacă Dila iar spune lui Kuzgun de Kudret ar fii mai bine.
Kuzgun nu vrea să îi ia locul lui Behram, el a făcut ce a făcut doar pentru a-și răzbuna tatăl, eu cred că ar ajuta și el!
Încă ceva, dacă Yusuf trăiește voi ce credeți că s-a întâmplat cu el, e un mafiot, e sechestrat sau ce :rolleyes: și cum v-a reacționa Kuzgun la asta?
Cred ca e sechestrat...daca el si-a schimbat numele din cauza lui Behram sigur el nu e o astfel de persoana..poate e chiar la Behram si il tine mereu adormit