Kuzgun ( Corbul)

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
190.65
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
Asa sa faci...urmeaza sezonul 2 dar din septembrie incepe
in septembrie e prea mult oare ce or gandi scenaristii
mai rarut cai ma dragut ma uit atunci numai un episod pe saptamana
glumesc nu pot nici daca vreau si acest serial este super te tine cu sufletul la gura ma acaparat chiar foarte bine si serialul asta

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
210.90
Fan Adevărat!
85.00 Puncte
in septembrie e prea mult oare ce or gandi scenaristii
mai rarut cai ma dragut ma uit atunci numai un episod pe saptamana
glumesc nu pot nici daca vreau si acest serial este super te tine cu sufletul la gura ma acaparat chiar foarte bine si serialul asta
Și eu ziceam la fel și uite că sunt la zi și nu mai am răbdare cu traducerea :D, mă uit la el și în turcă acuma.
Sper să nu se termine cu o dramă, să ne lase să respirăm vara asta :confused:

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
190.65
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
Și eu ziceam la fel și uite că sunt la zi și nu mai am răbdare cu traducerea :D, mă uit la el și în turcă acuma.
Sper să nu se termine cu o dramă, să ne lase să respirăm vara asta :confused:
da e destul ca nu ne lasa sa respiram EK sper si eu sa nu se termine dramatic

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
768.93
Fan Adevărat!
177.00 Puncte
Da la poze...nu terminai de vizionat episodul 13 decat jumatate vazui...il termin maine dimineata ❤
Discuta de tatăl ei și Kuzgun îi reproșează că el a manipulat-o să pună pachetul în casă, dar ea ce făcut 20 de ani ,a facut, la 21,ioc....etc..,cum a trait...Si ea începe să plângă și îi spune prin ce a trecut în acești ani și pe urmă.....nu ti mai spun ce urmează, pt ca stric farmecul ,te las sa vizionezi:D

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
768.93
Fan Adevărat!
177.00 Puncte
Doamne le sta atat de bine impreuna, cand o saruta mi se zbarleste pielea pe mine...sunt atat de frumosi cand isi arata dragostea unul fata de altul ❤❤❤
Sa inteleg ca ai văzut tot ep 13!? :Daceeași senzație o am si eu...cu toate că au fost un pic mai rezervați la acele scene ,cred eu pt ca Dila este căsătorită în viața reală, dar tot au chimie intre ei ,joacă super bine amândoi, și când mai pune și coloana sonoră muzica aceea pe care o ador ,mă termină de tot ,leșin ca Huma:D:p

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,675.77
Fan Adevărat!
424.00 Puncte
Sa inteleg ca ai văzut tot ep 13!? :Daceeași senzație o am si eu...cu toate că au fost un pic mai rezervați la acele scene ,cred eu pt ca Dila este căsătorită în viața reală, dar tot au chimie intre ei ,joacă super bine amândoi, și când mai pune și coloana sonoră muzica aceea pe care o ador ,mă termină de tot ,leșin ca Huma:D:p
Ai dreptate...dar sfarsitul ma terminat...imi vine sa bat pe toata lumea de nervi..dar eu am trait cu o impresie, cand Kuzgun se intorcea cu spatele la Dila isi schimba si privirea. Din cate mi-am dat seama el deja o banuia pe Dila. Atunci de ce au petrecut noaptea impreuna??? Daca el nu avea incredere in ea. Poate cand va realiza el ca Dila nu la tradat va fi prea tarziu si nu va mai vrea ea sa fie impreuna :(

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
768.93
Fan Adevărat!
177.00 Puncte
Ai dreptate...dar sfarsitul ma terminat...imi vine sa bat pe toata lumea de nervi..dar eu am trait cu o impresie, cand Kuzgun se intorcea cu spatele la Dila isi schimba si privirea. Din cate mi-am dat seama el deja o banuia pe Dila. Atunci de ce au petrecut noaptea impreuna??? Daca el nu avea incredere in ea. Poate cand va realiza el ca Dila nu la tradat va fi prea tarziu si nu va mai vrea ea sa fie impreuna :(
El o suspecta, dar nu voia să accepte că Dila ar putea să l trădeze, a vrut să vadă cu ochii lui ,și a văzut doar ,dar nu stie adevărul, adevărat....o iubește mult ,se iubesc mult ,dar nu comunica intre ei problemele ,ca sa înțeleagă exact cum stau lucrurile, Kuzgun se lasă condus doar de ceea ce a văzut, și iarăși greșește că nu o întreabă, își pierde încrederea în ea ,cu toate că el mereu îi spunea că nu o are ,dar era dizarmonic în spusele lui ceva de genul era: una spui ,alta gândești, și alta faci ,cam asa este el:)