Reclama

Kuzgun ( Corbul)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,400.790
Fan Adevărat!
108.00 Puncte
Da ,oare vă renunța K la D?! Eu nu cred ,o iubește prea mult si pana la urmă iubirea lor va❤ invinge❤
Nici eu nu cred...nu poate renunta la Dila...poate la inceput asta va vrea si va crede dar tin sa cred ca dragostea lor va învinge

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,400.790
Fan Adevărat!
108.00 Puncte
De acord cu tine❤dacă scenarista face altfel mergem după ea:D:D:D
Clar...sa nu ne lase toata vara asa...oricum la anul ma duc peste ei in Turcia in concediu anul asta m-am gandit cam tarziu dar la anul nu mai scapa de mine...ii invat eu ce inseamna scenariu :D

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
593.910
Fan Adevărat!
65.00 Puncte
Ai dreptate...dar sfarsitul ma terminat...imi vine sa bat pe toata lumea de nervi..dar eu am trait cu o impresie, cand Kuzgun se intorcea cu spatele la Dila isi schimba si privirea. Din cate mi-am dat seama el deja o banuia pe Dila. Atunci de ce au petrecut noaptea impreuna??? Daca el nu avea incredere in ea. Poate cand va realiza el ca Dila nu la tradat va fi prea tarziu si nu va mai vrea ea sa fie impreuna :(
Kuzgun se lasă manipulat de Behram și Behram îl folosește și nu îmi place asta deloc :confused:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,400.790
Fan Adevărat!
108.00 Puncte
Kuzgun se lasă manipulat de Behram și Behram îl folosește și nu îmi place asta deloc :confused:
Halal bunic...offf cum nu vede cat il iubeste Dila...daca chiar il trada el crede ca ar mai fi petrecut noaptea cu el??? Cat de orb e??

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
593.910
Fan Adevărat!
65.00 Puncte
Halal bunic...offf cum nu vede cat il iubeste Dila...daca chiar il trada el crede ca ar mai fi petrecut noaptea cu el??? Cat de orb e??
Da, eu totuși sper să nu aibă un sfârșit urât :rolleyes:.
Vă zic ceva, dacă sezon doi se termina urât, eu mor de inimă toată vara o_O

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,400.790
Fan Adevărat!
108.00 Puncte
Ultimele 3 ep ., până la sf sez :(:(parcă prevăd că ne vor lăsa în aer
Da iti dai seama avand in vedere ca exista si o continuare...problema este ca va fi o pauza foarte lunga si asta ma deranjeaza maxim...mor toata vara de nerabdare...cred ca pana in septembrie vom sta sa facem scenarii despre cum va fi :(

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,400.790
Fan Adevărat!
108.00 Puncte
Mama lui Kuzgun a trimis o pe Dila acolo . Dar ma tot gandesc cine altcineva ar fi putut deschide containerul daca nu Dila. Kuzgun a spus ca o va trimite pe Dila in fundul intunericului, deci cred ca in momentul in care sa deschis containerul armele au fost pozitionate ca sa traga si practic Dila si-a omorat tatal...nu va putea trai cu vina asta :(

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
593.910
Fan Adevărat!
65.00 Puncte
Mama lui Kuzgun a trimis o pe Dila acolo . Dar ma tot gandesc cine altcineva ar fi putut deschide containerul daca nu Dila. Kuzgun a spus ca o va trimite pe Dila in fundul intunericului, deci cred ca in momentul in care sa deschis containerul armele au fost pozitionate ca sa traga si practic Dila si-a omorat tatal...nu va putea trai cu vina asta :(
Am văzut și eu câteva secvențe, era târziu și nu am apucat să îl văd tot.
Da, este pus un pistol deasupra ușii containerului și are o ață la care capăt este un sac cu ceva greu, care stă pe ușă și când Dila deschide ușa, sacul case și atunci se descarcă și pistolul direct în inima, e tragic, de aceea nu știu dacă v-a avea un sfârșit frumos, eu una în locul Dilei nu l-aș ierta pentru asta.

Reclama