Kuzgun ( Corbul)

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
168.13
Fan Adevărat!
67.00 Puncte
Eu nu mai zic și nici nu m-am uitat la tot cap coadă, m-am uitat pe sărite că eram tare curioasă dacă e adevărat că moare Zeynep și cum, dar a început ep cum Kadir ieșea cu ea în brațe din aceea locație, așa parcă și a murit l-a spital, dar nu a arătat cum o îngroapă, nimic, adică eu nu am văzut.
nu a aratat cum o ingroapa doar a ratase cand fusese cu Aylin la mormant ei doi

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
209.50
Fan Adevărat!
102.00 Puncte
Nu ma asteptam la un sfarsit asa tragic...eu speram in ultimul episod sa ii vaf fericiti pe toti 4 :(
Și eu la același lucru mă așteptam, deci la Kuzgun ne putem aștepta la ce e mai rău decât să sperăm la bine și să avem o astfel de surpriză :(, nu vreau să vă pun pe negativ dar nu se știe ce vom vedea în toamnă :rolleyes:

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
209.50
Fan Adevărat!
102.00 Puncte
:rolleyes:? Nu stiu nici eu vom vedea la ep pana acolo cand vor aparea traduse
Asta și eu vroiam să zic, vom înțelege mai bine când le vom vedea traduse, dar mie Cansiz ăsta mi se părea puțin nebun când s-a întâlnit cu Kadir, era cam obsedat de el, doar eu am observat sau și voi? :rolleyes:

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
168.13
Fan Adevărat!
67.00 Puncte
Și eu la același lucru mă așteptam, deci la Kuzgun ne putem aștepta la ce e mai rău decât să sperăm la bine și să avem o astfel de surpriză :(, nu vreau să vă pun pe negativ dar nu se știe ce vom vedea în toamnă :rolleyes:
La Kuzgun nici eu nu prea cred ca va f ciar ok

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
168.13
Fan Adevărat!
67.00 Puncte
Asta și eu vroiam să zic, vom înțelege mai bine când le vom vedea traduse, dar mie Cansiz ăsta mi se părea puțin nebun când s-a întâlnit cu Kadir, era cam obsedat de el, doar eu am observat sau și voi? :rolleyes:
A deci nu numai mi se parut ca era mai nebun nebun dar ce nu poz intelege de ce a omoratot ce ia facut Zeynep so omoare ca doar ea ia spus ca Kadir este fiul lui

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
209.50
Fan Adevărat!
102.00 Puncte
A deci nu numai mi se parut ca era mai nebun nebun dar ce nu poz intelege de ce a omoratot ce ia facut Zeynep so omoare ca doar ea ia spus ca Kadir este fiul lui
Eu am o bănuială, s-a gândit că femeia lui i l-a luat pe Yusuf odată și să nu îl i-a altă femeie acum pe Kadir a omorât-o, e doar o sugestie, vom afla adevărul la traducerea ep.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
528.52
Fan Adevărat!
328.00 Puncte
Mie dor de Kuzgun...ce ne-a facut scenariata aia nebuna ..offf. cand el isi dorea sa plece cu Dila, ea sa gandit ca nu mai poate trai :( cum a putut sa ii reziste lui Kuzgun??? Cand el ingenunchea in fata ei si ii spunea ca o iubeste :( da tocmai acum am reusit sa vad si eu ultimul episod. Foarte nedrept :(

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
17.35
Fan Adevărat!
141.00 Puncte
Mie dor de Kuzgun...ce ne-a facut scenariata aia nebuna ..offf. cand el isi dorea sa plece cu Dila, ea sa gandit ca nu mai poate trai :( cum a putut sa ii reziste lui Kuzgun??? Cand el ingenunchea in fata ei si ii spunea ca o iubeste :( da tocmai acum am reusit sa vad si eu ultimul episod. Foarte nedrept :(
O nebună scenarista, Dănuța!!! De abia astept sa treaca timpul sa-i revedem ,sunt tare curioasă dacă supraviețuiește, Dila

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
528.52
Fan Adevărat!
328.00 Puncte
O nebună scenarista, Dănuța!!! De abia astept sa treaca timpul sa-i revedem ,sunt tare curioasă dacă supraviețuiește, Dila
Clar Kuzgun ajunge la inchisoare din cauza lui Ferman, Ali sigur nu moare dar tipa aia ca nu ii mai stiu numele a murit in momentul in care sa lovit de masa.