1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Kuzgun - noul sezon

AllieM

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1,355.15
Fan Adevărat!
440.00 Puncte
Eu zic că tine măcar pana la 24 cum au zis prima data sau 26,nu mai stiu sigur, 21 nu are cum, prea repede, ar fii trebuit să pună la trailar că se termina la 21 dacă se termina, pun înainte cu 3-4 ep că se termina, deci la 21 nu are cum, nu vreau și nu pot să cred asta
Eu am mai urmarit un serial pe care l-au terminat brusc. Si au ramas povesti neterminate.

Am citit ca asta e normal in Turcia daca nu au rating-ul asteptat.

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
2,540.59
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Kuzgun - rezumat episodul 20

Ferman înnebunește de furie când îi vede împreună pe Güneș și Kuzgun. În timp ce Dila încearcă să îl calmeze, trebuie să lupte și împotriva sentimentelor ei pentru Kuzgun care sunt adânc îngropate în inima ei.
Ferman, care crede că Kuzgun este împreună cu Güneș din cauza faptului că l-a atras pe Kartal de partea sa, va începe să facă ”mutări” împotriva lui Kuzgun.
Kuzgun și Cihan îi vor urmări atacatorii cafenelei în urma unei informații greșite dată de Ferman.
După știrea șocantă pe care i-a dat-o Neșe, Meryem se va afla în fața lui Ferman într-un moment neașteptat.
Șermin nu va ezita să folosească informațiile pe care le-a aflat despre Seda ca atu pentru a ajunge la Ferman.
Secretele ascunse ale lui Fırat vor fi dezvăluite în acest episod. Kuzgun va face tot posibilul pentru a o ajuta pe Dila să vadă adevărata față a lui Ferman.
În timp ce Dila și Ferman își aduc aminte deseori de trecut, promisiunea lui Ferman pentru Dila este așteptată cu nerăbdare. Adevărul șocant pe care Dila îl va învăța în finalul episodului o va lăsa fără răsuflare (respirație).

1570442254696.png

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte

Ferman înnebunește de furie când îi vede împreună pe Güneș și Kuzgun. În timp ce Dila încearcă să îl calmeze, trebuie să lupte și împotriva sentimentelor ei pentru Kuzgun care sunt adânc îngropate în inima ei.
Ferman, care crede că Kuzgun este împreună cu Güneș din cauza faptului că l-a atras pe Kartal de partea sa, va începe să facă ”mutări” împotriva lui Kuzgun.
Kuzgun și Cihan îi vor urmări atacatorii cafenelei în urma unei informații greșite dată de Ferman.
După știrea șocantă pe care i-a dat-o Neșe, Meryem se va afla în fața lui Ferman într-un moment neașteptat.
Șermin nu va ezita să folosească informațiile pe care le-a aflat despre Seda ca atu pentru a ajunge la Ferman.
Secretele ascunse ale lui Fırat vor fi dezvăluite în acest episod. Kuzgun va face tot posibilul pentru a o ajuta pe Dila să vadă adevărata față a lui Ferman.
În timp ce Dila și Ferman își aduc aminte deseori de trecut, promisiunea lui Ferman pentru Dila este așteptată cu nerăbdare. Adevărul șocant pe care Dila îl va învăța în finalul episodului o va lăsa fără răsuflare (respirație).

View attachment 7986
Wow ....Mulțumim Costinela❤

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte

View attachment 7986
Mulțumim Costinela ❤️❤️❤️