1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Kuzgun - noul sezon

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
2,540.59
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Kuzgun: Fie vor muri, fie eu
Dila: Ce se întâmplă dacă vreau să trăiești?
Kuzgun: Tu crezi că eu trăiesc... când tu ești alături de tipul acela?
Ferman: Sfârșitul lui Kuzgun este fie un mormânt, fie o închisoare.
Kuzgun: Ești capul familiei Cebeci. După ce nu voi mai fi, pe mama și pe Kumru ți le încredințate ție (sunt responsabilitatea ta).
Kartal: Ce se întâmplă? Unde te duci?
Ferman: Inima ta încă bate pentru el.
Dila: Eliberează-te atât pe tine cât și pe ei. Nu o face. Te rog, nu o face.
Ferman: Am frați?
Dila: Dacă ți-ai lăsat arma...se poate întâmpla. Adică vreau să spun că este posibilă o viață diferită.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,090.04
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Măcar se căsătoresc, din nou, în ultimul episod

View attachment 8085
Deci eu voi incepe sa.l vad, am spus ca ma voi uita la el cand va fii tradus tot, sper sa aibe un final frumos pt ca am rezistat cu greu sa nu ma uit, imi pare rau de baris ca s.a intamplat asa, el chiar a asteptat un scenariu bun ceva ani, sper ca viitorul proiect sa fie mai bun decat acesta.

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
2,540.59
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Deci eu voi incepe sa.l vad, am spus ca ma voi uita la el cand va fii tradus tot, sper sa aibe un final frumos pt ca am rezistat cu greu sa nu ma uit, imi pare rau de baris ca s.a intamplat asa, el chiar a asteptat un scenariu bun ceva ani, sper ca viitorul proiect sa fie mai bun decat acesta.
Și proiectul acesta a fost, nu bun, ci foarte bun. Și i-a venit mânușă. Din păcate, se pare că turcii preferă numai comedioarele ”stupizele”. Scuze, dar nu m-am abținut. M-am uitat și eu la astfel de comedioare, ne înveselesc, ne fac să uităm de problemele cotidiene, dar, totuși, prefer un serial gen Kuzgun. Sau Sen Anlat Karadeniz, că tot am devenit fan :D.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Mulțumim de informații Costinela, deci se termina miercuri :rolleyes:.
Da a fost un scenariu bun pe care l-a așteptat dar cred că finalul fulger nu prea ii convine nici lui dar ce sa facem, bine că rămân împreună. Pot spune că sezon 2 a fost mult mai bun ca sezon 2,din perspectiva mea vorbesc