LA MULTI ANI!

Irinush

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
546.720
Fan Adevărat!
76.00 Puncte
La multi ani de ziua numelui!Fiind o zi de sarbatoare crestineasca, nu-mi vine decat sa ma gandesc la Dumnezeu si sa-l rog sa ocroteasca familiile noastre si pe cei dragi ai nostri, oriunde s-ar afla, si sa binecuvinteze vremurile si lumea in care traim.
La multi ani , flori frumoase ! ❤❤❤ ab294a960afa0161709222bf59068dea.jpg

Last edited by a moderator:

Angelica

Angelica
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
197.760
Fan Adevărat!
17.00 Puncte
[QUOTE = "Irinush, post: 58204, membru: 2716"] La multi ani de ziua numelui! Fiind o zi de sarbatoare crestineasca, nu imi vine decat sa ma gandesc la Dumnezeu si sa ma rog sa ne protejam familiile si pe cei dragi ai nostri, oriunde s-ar afla, si sa blahovim vremurile si lumea in care traim.
La mulți ani, flori frumoase! ❤❤❤ [/ QUOTE]
BBuna dimineata! La multi ani tuturor celor cu nume de floare! O zi minunată să aveti! IMG-20180521-WA0000.jpg IMG-20180521-WA0000.jpg

Florica

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
125.670
Fan Adevărat!
41.00 Puncte
La multi ani de ziua numelui!Fiind o zi de sarbatoare crestineasca, nu-mi vine decat sa ma gandesc la Dumnezeu si sa-l rog sa ocroteasca familiile noastre si pe cei dragi ai nostri, oriunde s-ar afla, si sa binecuvinteze vremurile si lumea in care traim.
La multi ani , flori frumoase ! ❤❤❤ View attachment 2291
Va mulțumesc frumos tuturor pentru urări, sa aveți viața plină de bucurii, fericire si binecuvantari iar primavara sa fie frumoasa ca sufletul vostru!!! ❤️❤️❤️