1.20 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.0000494898 Bitcoin (BTC) si 80.36 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
837
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

LIVE Nu stie nimeni episodul 13

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,377.56
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Ali si Sevda depasesc neintelegerile dintre ei intr-un mod surprinzator. Ali isi declara dragostea fata de Sevda. In timp ce cei doi se hotarasc sa se casatoreasca cu adevarat, Uygar este in urmarirea secretului lui Koksal. Va reusi Uygar sa-i impiedice pe Ali si Sevda sa fie impreuna? El o va ameninta pe Sevda ca ii va spune lui Ali tot adevarul.
Ali primeste un apel important in legatura cu Pilot. Va reusi Ali, in sfarsit, sa si gaseasca fratele?
In sfarsit Pilot isi dezvaluie sentimentele in fata lui Duygu, totusi Duygu nu-l mai vrea pe Pilot in viata ei. Va reusi Pilot sa o faca pe Duygu sa il ierte?
Cat despre Mert, care este dusmanul lui Pilot, este ocupat sa gaseasca o cale sa il omoare pe Pilot. Deodata Pilot se afla singur in fata tevii unui pistol si este impuscat... Intrebarea este va muri Pilot?:(
Un nou ep marti 10 septembrie, ora 21.00,la ATV Turcia FB_IMG_1568043645924.jpg

Last edited by a moderator:

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Ali si Sevda depasesc neintelegerile dintre ei intr-un mod surprinzator. Ali isi declara dragostea fata de Sevda. In timp ce cei doi se hotarasc sa se casatoreasca cu adevarat, Uygar este in urmarirea secretului lui Koksal. Va reusi Uygar sa-i impiedice pe Ali si Sevda sa fie impreuna? El o va ameninta pe Sevda ca ii va spune lui Ali tot adevarul.
Ali primeste un apel important in legatura cu Pilot. Va reusi Ali, in sfarsit, sa si gaseasca fratele?
In sfarsit Pilot isi dezvaluie sentimentele in fata lui Duygu, totusi Duygu nu-l mai vrea pe Pilot in viata ei. Va reusi Pilot sa o faca pe Duygu sa il ierte?
Cat despre Mert, care este dusmanul lui Pilot, este ocupat sa gaseasca o cale sa il omoare pe Pilot. Deodata Pilot se afla singur in fata tevii unui pistol si este impuscat... Intrebarea este va muri Pilot?:(
Un nou ep marti 10 septembrie, ora 21.00,la ATV Turcia View attachment 7526
Mulțumim Dănuța, aștept tare mult ep se mâine, dar încă nici cel de săptămâna trecută nu l-am văzut tradus :rolleyes::D

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
Un nou ep marti 10 septembrie, ora 21.00,la ATV Turcia View attachment 7526
mulțam dănuța, eu sper ca obsedatul să nu afle secretul lui koksal și amenințarea lui să fie o minciună, să-i spună lui sevda că îl știe în disperarea lui de a o avea, iar sevda, cumva, nu știu cum, să-și dea seama că e o cacialma.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,377.56
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
mulțam dănuța, eu sper ca obsedatul să nu afle secretul lui koksal și amenințarea lui să fie o minciună, să-i spună lui sevda că îl știe în disperarea lui de a o avea, iar sevda, cumva, nu știu cum, să-și dea seama că e o cacialma.
Ba a aflat secretul. Am vazut un promo unde ii spune clar ca daca se casatoreste cu Ali ii va spune ca Koksal ia omorat fiul :(

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
Ba a aflat secretul. Am vazut un promo unde ii spune clar ca daca se casatoreste cu Ali ii va spune ca Koksal ia omorat fiul :(
Acum nu stim cate ep mai sunt, dar daca sevda ar fii isteata, mai ales ca stie cat de mult o iubeste, il cunoaste ff bine, chiar daca stie ca va fii suparat, furios pe ea, atunci cel mai bine ar fii sa.i spuna ea, pt ca daca ali afla de la alta persoana si acea persoana este obsedatul, chiar se va supara rau de tot.

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,102.96
Fan Adevărat!
199.00 Puncte
Acum nu stim cate ep mai sunt, dar daca sevda ar fii isteata, mai ales ca stie cat de mult o iubeste, il cunoaste ff bine, chiar daca stie ca va fii suparat, furios pe ea, atunci cel mai bine ar fii sa.i spuna ea, pt ca daca ali afla de la alta persoana si acea persoana este obsedatul, chiar se va supara rau de tot.
Asa e ,mai ales că a promis că nu l mai minte

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Exact, și eu cred același lucru, dacă afla de la ea se supără dar o iartă mai ușor.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
Eu am inteles ca ii zice ceva de uygar
Buna dimineata fetele!!!
Danuta, la multi ani pt puiul tau, sa creasca mare si sanatos, sa fie norocos, sa aveti parte numai bucurii din partea lui!!!!
Iar eu am impresia ca sevda ii spune lui ali, ca se va marita cu obsedatul.