1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

LIVE Nu stie nimeni episodul 14

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
4,259.06
Fan Adevărat!
893.00 Puncte
Rezumat ep 14
Ali, care este pe punctul de a afla cine e fratele sau, alearga sa-l ajute pe Pilot pt ca tocmai a aflat ca Pilot e in pericol.
Sevda trebuie sa se descurce cu amenintarea din partea lui Uygar ca ii va spune lui Ali totul despre marele secret, si ea nu stie ce sa faca.
Cand Ali afla ca Sevda este de fapt inca indragostita de el, face o miscare neasteptata. Va afla Ali secretul pe care il ascunde Sevda?
In acelasi timp, Duygu se hotaraste sa-i dea o sansa lui Pilot. Dar in timp ce Pilot ii promite lui Duygu ca nu va mai pune mana pe o arma, Mert este dupa Duygu. Va reusi Pilot sa o salveze pe Duygu?
Un nou ep in aceasta seara, de la ora 21.00, pe ATV. FB_IMG_1568698183775.jpg FB_IMG_1568698181211.jpg

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Rezumat ep 14
Ali, care este pe punctul de a afla cine e fratele sau, alearga sa-l ajute pe Pilot pt ca tocmai a aflat ca Pilot e in pericol.
Sevda trebuie sa se descurce cu amenintarea din partea lui Uygar ca ii va spune lui Ali totul despre marele secret, si ea nu stie ce sa faca.
Cand Ali afla ca Sevda este de fapt inca indragostita de el, face o miscare neasteptata. Va afla Ali secretul pe care il ascunde Sevda?
In acelasi timp, Duygu se hotaraste sa-i dea o sansa lui Pilot. Dar in timp ce Pilot ii promite lui Duygu ca nu va mai pune mana pe o arma, Mert este dupa Duygu. Va reusi Pilot sa o salveze pe Duygu?
Un nou ep in aceasta seara, de la ora 21.00, pe ATV. View attachment 7607 View attachment 7608
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Dar Mert ăla nu era în fața casei lui Pilot când a venit Ali și i-a împușcat pe toți? :rolleyes:

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,090.04
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Un episod important
ATV va difuza în această seară episodul 14 al serialului „Kimse bilmez/Nu știe nimeni„.

Probabil că audiența acestui episod va conta foarte mult în decizia postului de a muta serialul într-o altă seară sau de a ajunge la final.

Se știe că în curând va reveni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz cu sezonul al 5-lea.

În această seară, STAR va difuza „Kardeș Çocukları/Copii de surori”, care era de obicei duminica, cu primul episod din al doilea sezon.

VIAȚA cu aromă de CAFEA

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Un episod important
ATV va difuza în această seară episodul 14 al serialului „Kimse bilmez/Nu știe nimeni„.

Probabil că audiența acestui episod va conta foarte mult în decizia postului de a muta serialul într-o altă seară sau de a ajunge la final.

Se știe că în curând va reveni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz cu sezonul al 5-lea.

În această seară, STAR va difuza „Kardeș Çocukları/Copii de surori”, care era de obicei duminica, cu primul episod din al doilea sezon.

VIAȚA cu aromă de CAFEA
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ce serial bine din urmă cu sezon 5 :oops:?

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Ba da din cate am vazut din promo traduse
Nu a aflat, m-am uitat la ep de aseară și moșulică a murit înainte să îi zică iar când vorbește cu Hudaverdi nu se referă că e frate de sânge, Hudaverdi ii zice ceva de genul "Ai plecat să îți cauți fratele, dar a apărut fratele Pilot, sau el e fratele tău" iar Ali dă din cap aprobând, dar nu știind adevărul, el îl considera pe Pilot ca un frate și cred că ca pe oricine altcineva, nu am înțeles eu mare lucru :D

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
4,259.06
Fan Adevărat!
893.00 Puncte
Nu a aflat, m-am uitat la ep de aseară și moșulică a murit înainte să îi zică iar când vorbește cu Hudaverdi nu se referă că e frate de sânge, Hudaverdi ii zice ceva de genul "Ai plecat să îți cauți fratele, dar a apărut fratele Pilot, sau el e fratele tău" iar Ali dă din cap aprobând, dar nu știind adevărul, el îl considera pe Pilot ca un frate și cred că ca pe oricine altcineva, nu am înțeles eu mare lucru :D
Offf nu pot sa cred :(:eek:

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Si episodul 13 nu mai apare odata sa vedem si noi :(
E posibil ca cei care l-au pus pe cel care credeam și noi că e tradus și ei să creadă același lucru dar nu cred că sunt atât de naivi, nu? :rolleyes:
Adică cred că sau uitat și au văzut ca nu are subtitrare și poate lumea le-a mai zis sau nu stiu :)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
4,259.06
Fan Adevărat!
893.00 Puncte
E posibil ca cei care l-au pus pe cel care credeam și noi că e tradus și ei să creadă același lucru dar nu cred că sunt atât de naivi, nu? :rolleyes:
Adică cred că sau uitat și au văzut ca nu are subtitrare și poate lumea le-a mai zis sau nu stiu :)
Sa speram :(