1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

LIVE Nu stie nimeni episodul 14

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Ba da. Dar oare isi da seama ca e fratele lui?? Ii arata poze cu cei care au fost in cartier in ziua in care fratele lui si-a pierdut portofelul
Pai eu cred că da, e pe final serialul și mai sunt multe de aflat, a venit soția lui, afla deacum și de fiul lui, după află de tatăl Sevdei și că ea de asta e amenințată

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Pai eu cred că da, e pe final serialul și mai sunt multe de aflat, a venit soția lui, afla deacum și de fiul lui, după află de tatăl Sevdei și că ea de asta e amenințată
Afla că și Zeynep e sora lor, cred că asta v-a fii mai pe la final iar atunci totul se leagă, aflăm și noi de pe ce e sora lor, pare ea era cu părinții în mașină și se zicea că a murit, ori mama lor era gravidă și au scos-o doctorii în viață, nu știu ce să zic :rolleyes:

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
4,259.06
Fan Adevărat!
893.00 Puncte
Afla că și Zeynep e sora lor, cred că asta v-a fii mai pe la final iar atunci totul se leagă, aflăm și noi de pe ce e sora lor, pare ea era cu părinții în mașină și se zicea că a murit, ori mama lor era gravidă și au scos-o doctorii în viață, nu știu ce să zic :rolleyes:
Faza cu Zeynep ca e sora lor de unde ai aflat?? Din poza aceea ca toti treci au acelasi obicei?? Interesant de aceea se poarta asa urat Kurt cu ea

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Faza cu Zeynep ca e sora lor de unde ai aflat?? Din poza aceea ca toti treci au acelasi obicei?? Interesant de aceea se poarta asa urat Kurt cu ea
Și din acea poza dar se mai vorbea pe insta, mai ales de când Ali a întâlnit-o în casa domnului Kurt, ce priviri și-au pus unul altuia, eu cred că sunt ceva, dacă nu frati sunt altceva și tot sunt :D

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
4,259.06
Fan Adevărat!
893.00 Puncte
Și din acea poza dar se mai vorbea pe insta, mai ales de când Ali a întâlnit-o în casa domnului Kurt, ce priviri și-au pus unul altuia, eu cred că sunt ceva, dacă nu frati sunt altceva și tot sunt :D
Da exact la privirea aia ma gandeam si eu acum :D