Nume/ Oraș / Vârstă

Irinush

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
546.720
Fan Adevărat!
76.00 Puncte
Bună seara grup , pentru a ne cunoaște cât de cât mai bine ,am deschis acest subiect pentru ca fiecare persoană din grup să comenteze cu Nume ,Orașul în care trăiește și vârsta. Sper să nu deranjeze postarea.
Stela Nicoleta, București, 30 ani !
O seară plăcută tuturor.
Un topic interesant. :D
Imi pare bine de cunostinta !

Irinush

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
546.720
Fan Adevărat!
76.00 Puncte
Bună Irina, încântați ,departe de casă, și eu locuiesc în 2 capitale ,Roma și cea de suflet natală București.
O seară frumoasă
In romania locuiesc în Târgoviște :) . Imi este dor de tara. In special de familia mea. Ea imi lipseste cel mai mult.. In special mama :(

Buburuza11

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
241.720
Fan Adevărat!
21.00 Puncte
Eu chiar ma bucur ca am putut imparti pareri,opini si ganduri pe aici,si toti au spus ce au avut de zis,indiferent ca ne cunoastem doar online,sau ca suntem la mii de km distanta,voi toti din grup sunteti primitori,sau cel putin asa v-am cunoscut eu!multumim @Stella Nicoleta pt topicul deschis.imi face placere sa va cunosc pe toti!

Stella Nicoleta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 150
Oracol (XOR)
146.940
Fan Adevărat!
5.00 Puncte
Eu chiar ma bucur ca am putut imparti pareri,opini si ganduri pe aici,si toti au spus ce au avut de zis,indiferent ca ne cunoastem doar online,sau ca suntem la mii de km distanta,voi toti din grup sunteti primitori,sau cel putin asa v-am cunoscut eu!multumim @Stella Nicoleta pt topicul deschis.imi face placere sa va cunosc pe toti!
Persoanele bune și sufletiste se adună.

Mihaela E

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
172.170
Fan Adevărat!
25.00 Puncte
Multumim pt ca am avut ocazia sa ne cunostem altfel astept cat mai multi sa intre sa ne spuna