Reclama

Nume/ Oraș / Vârstă

micutza56

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
1,994.440
Fan Adevărat!
33.00 Puncte
Wow micutza, îți duci bine vârsta, din poză ziceam că ai vreo 40, felicitări.. Mulți ani frumoși și sănătoși și de acum înainte
Wow micutza, îți duci bine vârsta, din poză ziceam că ai vreo 40, felicitări.. Mulți ani frumoși și sănătoși și de acum înainte
Mulțumesc,frumos!Cred că indiferent câți ani voi avea inima mea s-a oprit la vârste de 20 de ani!Chiar mi-aș dori să nu facă nici un pas mai mult!Asta îmi dă sentimentul că pot fi alaturi de voi și de copiii mei,chiar si de nepoți in gândire și simțire! Vă îmbrățișez cu toată dragostea și o spun încă odată cu toată sinceritatea(iar racii sunt înfiorător de sinceri) că sunt foarte fericită când sunt lângă voi pe grup!

micutza56

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
1,994.440
Fan Adevărat!
33.00 Puncte
Valeria 48 de ani, sunt din Iași dar de 20 de ani în Italia, sunt căsătorită și am un băiat de 10 ani care îi împlinește mâine
La Multi Ani,băiețelului, Valeria! Să-ti trăiască, să fie sănătos și să aibă
Nu glumesc ,îi împlinesc pe 25 mai:)am 2 fete una de 22 de ani pe care ia împlinit pe 11 mai, și cealaltă de 13 ani pe 1 august :)
Să-ti trăiască!, fetele!

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
593.910
Fan Adevărat!
66.00 Puncte
Mulțumesc,frumos!Cred că indiferent câți ani voi avea inima mea s-a oprit la vârste de 20 de ani!Chiar mi-aș dori să nu facă nici un pas mai mult!Asta îmi dă sentimentul că pot fi alaturi de voi și de copiii mei,chiar si de nepoți in gândire și simțire! Vă îmbrățișez cu toată dragostea și o spun încă odată cu toată sinceritatea(iar racii sunt înfiorător de sinceri) că sunt foarte fericită când sunt lângă voi pe grup!
❤️❤️❤️

Stella Nicoleta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 150
Oracol (XOR)
91.310
Fan Adevărat!
5.00 Puncte
Am făcut și o întreagă listă cu toți cei care ați răspuns. O plăcere deosebită. Suntem din toate părțile, uniți aici ( virtual) O seară bună tuturor.
Alba Iulia - Ioana
Arad- Bianca / Dana
Argeș - Violeta
Austria- Alexandra / Alina
Bacău-Maria
Belgia -Adina
Bihor- Mădălina
Birmingham- Mădălina
Botoșani-Georgiana / Angela
București-Alina/Corina /Mariana /Florica/Angelica / Isabella / Virginia / Stella

Budapesta - Olga
Buzău-Adriana / Elena
Caracal-Cornelia
Caransebeș-Flavia
Caraș- Alina
Călărași- Alina
Cluj- Eva
Constanța-Valentina / Ileana / Al Bittar Nura / MirelaD

Covasna-Andreea
Craiova - Lumi
Focșani-Petruța / Mirela
Galați- CarmenN