1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
867
Threads:
1006
Discussions:
16
Photos:
12

Latest posts

• Fazan
  • FAZAN

Group events

Pasarea Matinala

Obtine un Punct - Cele mai romantice locuri din Italia

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,607.09
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Verona.jpg
Atunci cand iubesti si esti iubit vrei sa amplifici daca se poate aceasta stare, prin petrecerea timpului cu persoana iubita in locuri cat mai romantice, locuri frumoase care sa ramana in amintirea voastra pentru todeauna.

Italia. O tara frumoasa cu foarte multe locuri romantice si de neuitat care merita sa le vizitezi macar o data in viata.

Astazi la rubrica Articolul zilei, momentul cand puteti obtine un Punct Fan Adevarat! am sa va prezint 10 locuri uimitoare si romantice in acelasi timp, pe care sigur multi dintre voi v-ati dori sa le vizitati cu partenerul/ partenera iubita.

Va rog sa dati click pe linkul de mai jos si sa cititi cu atentie intregul articol.

https://romaniaonline.tv/top-10-al-celor-mai-romantice-locuri-din-italia/

Articolul este impartit in 10 pagini ( fiecare pagina contine cuprinsul unei prezentari a unui loc romantic din Italia)

Pentru a parcurge toate paginile trebuie sa dati click pe "Citeste continuarea AICI"

Intrebare: Ati vizitat vreodata Italia? Ati vizitat vreun loc romantic din cele 10 mentionate in articol? Care vi se pare cel mai romantic?

Acestea sunt doar cateva intrebari la care puteti raspunde.

Comentariul trebuie postat pe siteul romaniaonline.tv nu aici in grup. Puteti posta acolo si sa distribuiti articolul respectiv pe siteurile de socializare iar apoi reveniti aici sa dezvoltam subiectul.

Last edited:

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,607.09
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Am lasat comm si am distribuit pe fb
Te-am rugat de tura trecuta sa scrii mai mult de 2 cuvinte. Incearca sa ne raspunzi macar la una din intrebarile mentionate in acest topic si dezvolta putin raspunsul la 2 randuri macar.
Intrebare: Ati vizitat vreodata Italia? Ati vizitat vreun loc romantic din cele 10 mentionate in articol? Care vi se pare cel mai romantic?

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,607.09
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
Episodul 27 va fi difuzat la turci sambata pe 26 ianuarie, pana atunci tot staful serialului de la regizor, actori, scenaristi etc. sunt in vacanta.
Exista deja topic facut de altcineva cu acest subiect al ep 27.
Va rog sa nu facem chat aici . Cei care au intrebari si vor raspunsuri sa creeze topicuri in acest sens. Acest topic are o alta tema.