Reclama

Group statistics

Members:
587
Threads:
297
Discussions:
9
Photos:
10

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Obtine un Punct - Lămaia un aliment sanatos: mit sau adevăr?

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
96,191.770
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Recent am citit un nou articol postat pe romaniaonline.tv unde am aflat despre nenumaratele beneficii consumului de lamaei consumata si mai mult decat atat de ce trebuie consumata zilnic.

Acest aliment ajuta foarte mult la scaderea corpului in greutate, la hidratare si chiar la intinerire.

Intrebare:
Beti apa cu lamaie? O folositi in consumul de alimente zilnic? Este Lamaia un aliment sanatos?

Cei care distribuie articolul pe un site de socializare si posteaza un comentariu in cadrul articolului primeste 1 Punct Fan Adevarat!

Accesati linkul de mai jos pentru a citi articolul si a adauga un comentariu, dupa care va puteti intoarce aici si sa dezvoltam subiectul.

https://romaniaonline.tv/ce-se-intampla-daca-beti-apa-cu-lamaie-timp-de-7-zile/

Memi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
280.520
Fan Adevărat!
19.000 Puncte
In exces cred ca dauneaza. Cunosc persoane care folosesc paiul pt a evita distrugerea smaltului. As bea o lamaie stoarsa intr o sticla de 1, 5-2 l apa.mie personal mi a facut bine, am baut o timp de 4 luni, in fiecare dimineata..consumata corect este un aliment sanatos

gina giana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
45.020
Fan Adevărat!
10.000 Puncte
Apa in care stoarcem lamaie este extrem de sanatoasa...Stoarce o lămâie într-un pahar cu apă și consumă-l înainte de masă. Dacă vrei să piezi în greutate e de preferat ca acesta să fie băut rece, cu gheață. De ce???? pentru ca organismul consuma multa energie ca sa o incalzeasca... Dacă vrei o digestie mai bună, atunci apa trebuie să fie caldă. ...

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
96,191.770
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
Reclama