Reclama

Group statistics

Members:
514
Threads:
146
Discussions:
5
Photos:
8

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Obtine un Punct - Lămaia un aliment sanatos: mit sau adevăr?

Sissy23

Active Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
24.820
Fan Adevărat!
5.000 Puncte
Într-adevăr, apa cu lamaie te ajuta sa slabesti. Test facut pe mine ;) Dieta cu lămâie,de 14 zile. O lamaie in ziua 1,ziua 2...2 lamai,ziua 3...3lamai ,etc...iar din ziua 7 ,numeri in descreștere. A mers ! :cool:pana in ziua 6 ...3,5kg pierdute,dar nu am putut mai mult,ptr ca aciditatea ei este foarte periculoasă,daca ai gastrita...dar este frt buna si in cosmetica.

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Fan Adevărat!
Oracol (XOR)
99,674.250
Fan Adevărat!
0.000 Puncte
V-am atribuit cate 1 punct celor care ati comentat pe site-ul romaniaonline.tv si ati distribuit ieri.

Acestia sunt @Manuela Grigore , @Gigi , @Sissy23 , @Ioana Corina , @nollum , @Petruta

Mai sunt cativa utilizatori care au distribuit pe retelele de socializare articolul insa nu au adaugat comentariu in cadrul articolului.
Click pe linkul de mai jos

https://romaniaonline.tv/ce-se-intampla-daca-beti-apa-cu-lamaie-timp-de-7-zile/

Dupa aceasta, jos de tot sub comentarii exista o casuta cu mai multe campuri ca in imaginea de mai jos. Postati in cadrul articolului respectiv uncomentraiu , eu am sa il aprob si veti primi un punct. In respectiva imagine de mai jos este numele meu ( Voi va puneti numele userului vostru din cadrul comunitatii si la website la fel, linkul profilului vostru)

Cei care nu ati ditribuit o puteti face accesand pictogramele retelelor sociale aflate in stanga ca in imaginea de mai jos. Imaginea de mai jos este de la un articol mai vechi, insa este la fel si in articolul zilei de astazi.

Last edited:
Reclama