1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
970
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala : DISCUȚII

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
635.98
Fan Adevărat!
954.00 Puncte
Bună! Asa cum ati cerut am deschis o noua pagina pentru Pasarea matinală unde puteti discuta despre iubitul nostru film!
S-a încheiat încă un capitol frumos din viața noastră.
Am plâns, am râs, ne-am bucurat și ne-am întristat! Dar uite că am ajuns cu bine la sfârșit și am avut parte de un final pe masura așteptărilor.
Acum nu avem altceva de făcut decât să revedem fiecare episod și să așteptăm confirmarea relației (cât de curând, sper).
Ne v-a fi foarte dor de ei, dar vor mai avea multe proiecte și poate chiar vor mai avea șansa de a juca împreună.

Mulțumim Erkenci Kuş că ne-ai făcut zilele mai frumoase, că ne-ai făcut să trecem dintr-o stare în alta, dintr-un episod în altul.
Și chiar dacă ne-ai cam dezamăgit în ultima vreme, dar după părerea mea finalul a recompensat totul!
Sunteți și veți rămâne un grup minunat. Postarile voastre m-au făcut să râd, să mă întristez şi m-au ajutat să fiu la zi cu informațiile.
FB_IMG_1565153687222.jpg

Memi

Well-Known Member
Registered
Oracol (XOR)
0.00
Fan Adevărat!
0.00 Puncte

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
300.95
Fan Adevărat!
49.00 Puncte

Memi

Well-Known Member
Registered
Oracol (XOR)
0.00
Fan Adevărat!
0.00 Puncte
De un lucru au ținut cont ultimii scenaristi: agrafa cu albatros. Inelul si bandana au rămas trecutului.
Multe au ramas in trecut...
Faruk bey sa se lege cu ele la cap.
El deja a semnat cu Can alt proiect? Parca asa ziceau.. Deci indiferent de final, de lucrurile uitate viata merge inainte...viata lui Faruk bey

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
229.74
Fan Adevărat!
41.00 Puncte

Laura321

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
600.87
Fan Adevărat!
170.00 Puncte
Multumim frumos!Chiar daca nu am fost activa , am urmarit absolut tot ce ati scris de-a lungul timpului...Ca si voi sunt trista ca s-a incheiat dar si bucuroasa de final.Ma gandeam ca ar putea strica sfarsitul precum la Kara Sevada (chiar daca a fost drama) , cu turcii astia nu stii la ce sa te astepti - mari iubitori de drama , o au in ADN probabil...In fine , scena cu motocicleta(motoreta) mie imi pare atat de adevarata , parca ea ii spune asta si in relatia adevarata Can Demet...Si mai cred ca Demet e ce-a care pune bariera...Ca voi toate imi doresc sa ii vad macar iubiti in viata reala dar asta nu tine de noi...Poate se vor afla mai multe acum ca serialul s-a incheiat...Nu-mi ramane decat sa sper si sa astept vesti ca voi toate de altfel.Daca am fost pesimista imi cer scuze , eventual facem o” spirala” pentru Can - Demet si sa incercam sa fim” pozitive”nu?Multumesc!