1.09 Puncte = 1 Vella / Vella = 0.0000416458 Bitcoin (BTC) si 67.09 Doge

Group statistics

Members:
853
Threads:
767
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala : DISCUȚII

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
874.13
Fan Adevărat!
70.00 Puncte
uită-te. gata până mâine nu te mai deranjez, de mâine vom vedea!!!!!!!
Nu te-ai supărat nu?
Eu mai intru să văd ce vorbiți și sunt atenta și la film de aceea zic, că și eu vreau să văd video mai ales dacă e o faza care nu a fist în film, dar mă ții din treaba :cool::D

micutza56

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,782.64
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
există o secvență în acest clip pe care eu nu am văzut-o deloc în serial, o să vă dați seama care.
Cea când se bucură ea atunci in piscină, când arată degetele cu semnul victoriei ea și Emre,ea oe motocicletă singură, care alta?

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,682.44
Fan Adevărat!
47.00 Puncte
Nu te-ai supărat nu?
Eu mai intru să văd ce vorbiți și sunt atenta și la film de aceea zic, că și eu vreau să văd video mai ales dacă e o faza care nu a fist în film, dar mă ții din treaba :cool::D
vai de mine maria, cum să mă supăr? se poate? greu mă va supăra pe mine cineva. nu scumpa mea, am înțeles perfect ce zici.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,682.44
Fan Adevărat!
47.00 Puncte
Cea când se bucură ea atunci in piscină, când arată degetele cu semnul victoriei ea și Emre,ea oe motocicletă singură, care alta?
când are ea mâinile murdare de tuș și el o cuprinde în brațe, ca și cum ea cu cey cey, pt că e și el, schimbă tușul la imprimantă, ea se sucește și can o prinde în brațe, e la începutul clipului în care se zice că e ep. 2 în poze, dar aceea secvență nu a fost.

micutza56

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,782.64
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
când are ea mâinile murdare de tuș și el o cuprinde în brațe, ca și cum ea cu cey cey, pt că e și el, schimbă tușul la imprimantă, ea se sucește și can o prinde în brațe, e la începutul clipului în care se zice că e ep. 2 în poze, dar aceea secvență nu a fost.
Cate n-or fi fost???