1.20 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.0000494898 Bitcoin (BTC) si 80.36 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
837
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala : DISCUȚII

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
Fetele eu am vrut să zic că KA e mult mai bun în comparație cu EK l-a aceste faze, l-a relația de cuplu chiar dacă EK a încercat să copieze multe secvențe din KA dar nu prea le-a ieșit așa bine, în rest a fost bun serialul, mi-a plăcut mult dar îi mai trebuia puțin zahăr :D, iar de Baris ce să zic sunt fana lui nr 1, nu îmi place doar cum joacă :), îmi place de el cum arată maxim dar m-a dezamăgit puțin acum când am văzut pozele de început de sezon unde sărbătoreau începerea lui, era cu barba neîngrijită, dar nu-i nimic, i-am dat un mesaj și a zis că deacum are grija de aspectul lui :cool::D
EK a avut așa mare succes datorită lui can și demet, dacă ei nu erau așa de apropiați, dacă nu aveau aceea chimie, dacă nu se priveau așa cum numai ei știu și mai ales can, serialul nu avea nicio șansă la ajungă la sez 2, publicul, ca să zic așa, i-au vrut pe ei să-i vadă mai mult, numai că, în comparație cu KA,în EK sanem cu can erau bine și împreună 2 sau 3 ep maxim, în rest se învârteau în jurul cozii permanent, era o alergătură continuă, pe când omer și defne în foarte puține ep se alergau unu pe altu, diferențe mari.

Ginastelina

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
893.56
Fan Adevărat!
77.00 Puncte
EK a avut așa mare succes datorită lui can și demet, dacă ei nu erau așa de apropiați, dacă nu aveau aceea chimie, dacă nu se priveau așa cum numai ei știu și mai ales can, serialul nu avea nicio șansă la ajungă la sez 2, publicul, ca să zic așa, i-au vrut pe ei să-i vadă mai mult, numai că, în comparație cu KA,în EK sanem cu can erau bine și împreună 2 sau 3 ep maxim, în rest se învârteau în jurul cozii permanent, era o alergătură continuă, pe când omer și defne în foarte puține ep se alergau unu pe altu, diferențe mari.
asa este Gigica , si parerea meau ca in EK sezul 2 a fost "slab"
fata de KA care a fost SUPERRRRRR superrr bun ,,,,,,,, o sa il revad cu mare drag , merita....

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
asa este Gigica , si parerea meau ca in EK sezul 2 a fost "slab"
fata de KA care a fost SUPERRRRRR superrr bun ,,,,,,,, o sa il revad cu mare drag , merita....
da, adevărul e că uneori sez. 2 nu e la fel de bun ca primul, dar în KA era parcă mai interesant, mai incitant având deja o poveste a lor iar continuarea dragostei lor a fost matură, adică scenariul a arătat împăcarea a 2 oameni care au trecut printr-o despărțire dureroasă și de data asta știau să aprecieze cu adevărat ceea ce au recâștigat amândoi.

Ginastelina

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
893.56
Fan Adevărat!
77.00 Puncte
da, adevărul e că uneori sez. 2 nu e la fel de bun ca primul, dar în KA era parcă mai interesant, mai incitant având deja o poveste a lor iar continuarea dragostei lor a fost matură, adică scenariul a arătat împăcarea a 2 oameni care au trecut printr-o despărțire dureroasă și de data asta știau să aprecieze cu adevărat ceea ce au recâștigat amândoi.
exact...fata de EK unde au avut despartirea de un si au mai scris un scenariu si cu accident ...pierdere memorie......nici un farmec......

dumitru

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
582.80
Fan Adevărat!
12.00 Puncte
Dn. Admin vreau sa ma loghez de pe alta statie.
Din nefericire mi-am uitat parola. Acum ma loghez automat.
Vreau sa inchid statia de inde ma loghez acum si sa intru de pe alta. Am tot incercat sa urmez pasii ceruti in resetarea parolei dar nimic. Se pare ca nu am succes.
Sper sa primesc ajutor de specialitate.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Daa, eu normal am început să urmăresc Pasare matinala căutând seriale cu Can Yaman iar când am văzut că joacă cu Demet care și ea e una din actrițele care îmi plac am zis că sigur e ceva bun, și a fost nu m-am înșelat doar că până l-a un punct când a început să mă plictisească alergsturs lor iar mai apoi începutul sezonului 2,nu a fost după așteptările mele dar am sperat până să aud că vine finalul fulger care m-a dezamăgit cu ultimele episoade dar tot bun e că m-am uitat, eu nu mă uit la ceva ce nu e bun :D

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Dn. Admin vreau sa ma loghez de pe alta statie.
Din nefericire mi-am uitat parola. Acum ma loghez automat.
Vreau sa inchid statia de inde ma loghez acum si sa intru de pe alta. Am tot incercat sa urmez pasii ceruti in resetarea parolei dar nimic. Se pare ca nu am succes.
Sper sa primesc ajutor de specialitate.
Pff Dumitru (Elena :)) tare ne-a fost și noua dor de tine, am crezut că ne-ai lăsat și tu, bine că a fost doar o neînțelegere :D, așteptăm să te ajute cine știe, eu chiar nu știu, bine ai revenit la noi ❤️