1.20 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.0000494898 Bitcoin (BTC) si 80.36 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
837
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala : DISCUȚII

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Bună dimineața!
La mulți ani, sărbătoriților zilei!
Gigica, ÎNCĂ, concediu plăcut!
Spor la treabă celorlalte!
O melodie minunată. Iar pentru cine a văzut The Vampire Diaries, îi recunoașteți pe Damon și Elena

Da îi recunosc, soțul meu a urmărit și eu cu el bineînțeles dar eu am mai pierdut din ep :D

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,164.58
Fan Adevărat!
199.00 Puncte
Da îi recunosc, soțul meu a urmărit și eu cu el bineînțeles dar eu am mai pierdut din ep :D
Frumos film ,am urmărit toate sezoanele, acum ceva timp...și acum mă mai uit din cand in cand (ca nu prea mai am timp deloc ,de când cu turcii):D mai trag cu ochiul ,ca-lurmărește fimea:Ddar am vazut si sez. The Original ,superb ❤❤

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Frumos film ,am urmărit toate sezoanele, acum ceva timp...și acum mă mai uit din cand in cand (ca nu prea mai am timp deloc ,de când cu turcii):D mai trag cu ochiul ,ca-lurmărește fimea:Ddar am vazut si sez. The Original ,superb ❤❤
Și ăsta la văzut soțul, eu nu prea m-am uitat la The Original.
M-am uitat la Grimm și la Arrow, amândouă sunt faine dar din Arrow ultima parte nu am văzut-o, trebuie să îmi fac timp, dar cu turcii ăștia o_O:D

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,164.58
Fan Adevărat!
199.00 Puncte
Și ăsta la văzut soțul, eu nu prea m-am uitat la The Original.
M-am uitat la Grimm și la Arrow, amândouă sunt faine dar din Arrow ultima parte nu am văzut-o, trebuie să îmi fac timp, dar cu turcii ăștia o_O:D
Ar trebui să le dăm amendă, nu ne dă domne concediu deloc:D:D:D

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1,677.61
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Dacă ai văzut The Originals, atunci trebuie să vezi și ”continuarea”. De fapt este vorba despre viața lui Hope, fata lui Klaus și a lui Hayley, care merge la Școala Salvatore, deschisă de Alaric.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Dacă ai văzut The Originals, atunci trebuie să vezi și ”continuarea”. De fapt este vorba despre viața lui Hope, fata lui Klaus și a lui Hayley, care merge la Școala Salvatore, deschisă de Alaric.

Am să îi zic și eu soțului :D