1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala : DISCUȚII

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Noapte bună și vise plăcute, Maria!!❤❤❤
Noapte buna Mariuca ❤️❤️❤️
Mulțumesc fetele mele dar știți că nu mă pun acum la somn, am pus să văd un film, bine soțul a pus, acum vreau să văd dacă îmi place :cool:
Vă pup pe toate ❤️❤️❤️

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,090.04
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
costinela, te-ai dat cu parapanta, mai știi, asta e poza aceea pe care am făcut-o eu când eram pe terasa și beam amândouă cafeaua, ai coborât repede să pleci în zbor cu parapanta, iete ce frumos ai ieșit. ;);)

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
2,540.59
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
costinela, te-ai dat cu parapanta, mai știi, asta e poza aceea pe care am făcut-o eu când eram pe terasa și beam amândouă cafeaua, ai coborât repede să pleci în zbor cu parapanta, iete ce frumos ai ieșit. ;);)
Daaaa, și cum ai avut un profesor bun, ai făcut o poză minunată :p Ți-l mai amintești pe dom` profesor?

1570607175281.png

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,090.04
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Daaaa, și cum ai avut un profesor bun, ai făcut o poză minunată :p Ți-l mai amintești pe dom` profesor?

View attachment 8025
se poate uita așa profesor? adică, ne-a dat niște informații atât de utile în ce privește fotografia dar și aparatul foto, încât e greu să-l uiți, doar de asta nu de altceva, ca de ex cum arată, cum zâmbește, cum vorbește, cum gesticulează....nu, doar explicațiile.

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
2,540.59
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
se poate uita așa profesor? adică, ne-a dat niște informații atât de utile în ce privește fotografia dar și aparatul foto, încât e greu să-l uiți, doar de asta nu de altceva, ca de ex cum arată, cum zâmbește, cum vorbește, cum gesticulează....nu, doar explicațiile.
Eteteeeeee, dar ce ne interesează pe noi cum arată? :p

1570609811441.png