Group statistics

Members:
831
Threads:
557
Discussions:
12
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea Matinala Ep 41 : Trailer 2

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,962.680
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
Bine dar cum am vazut ca nu ai prea fost azi pe aici ma gandeam ca ai ceva dar daca spui ca esti ok ma bucur
Draga nici sambata seara cand am comentat filmul nu prea a spus nimic si nici ieri nu doar astazi..alinuta noastra sigur are ceva dar poate nu vrea sa ne spuna...scuze ca am insistat..toata lumea trece prin zile mai proaste, poate nu are chef...cine stie

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
1,475.540
Fan Adevărat!
24.00 Puncte
Draga nici sambata seara cand am comentat filmul nu prea a spus nimic si nici ieri nu doar astazi..alinuta noastra sigur are ceva dar poate nu vrea sa ne spuna...scuze ca am insistat..toata lumea trece prin zile mai proaste, poate nu are chef...cine stie
Da am vazut si eu ca nu a comnetat la ep de sambata si nici ieri
Poate are o zi mai proasta cum ai zis si tu chiar nu stiu ce sazic dar i lipsim lipsa asta e clar

alinuta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
1,076.960
Fan Adevărat!
98.00 Puncte
Si tu imi esti draga si iti simt lipsa ca nu comentezi la nici un comentariu...spune nu ai ras de cel cu soacra??? Tu ai avut vreo pățanie???
Am ras, am ras, v-am zis ca va urmaresc
..eu nu mi-am cunoscut adevarata soacra pt ca nu mai traia, iar cea pe care am considerat-o si
soacra, fiind cea de-a 2a sotie a socrului nu m-a placut, eram neinteresanta pt familia ei...dar la o petrecere am facut sarmale si am fost laudata, iar socrul meu se mandrea fata de alte patachine din familie ca sunt gospodina si asta mi-a dat curaj.
Asa e cand sunt familii cu etnii diferite, esti un paduche, sa nu va ganditi la etnii nasoale, ma refer la cele de prin partea dobrogei, ex simona halep.
Viata grea, dar a trecut greul.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,962.680
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
Am ras, am ras, v-am zis ca va urmaresc
..eu nu mi-am cunoscut adevarata soacra pt ca nu mai traia, iar cea pe care am considerat-o si
soacra, fiind cea de-a 2a sotie a socrului nu m-a placut, eram neinteresanta pt familia ei...dar la o petrecere am facut sarmale si am fost laudata, iar socrul meu se mandrea fata de alte patachine din familie ca sunt gospodina si asta mi-a dat curaj.
Asa e cand sunt familii cu etnii diferite, esti un paduche, sa nu va ganditi la etnii nasoale, ma refer la cele de prin partea dobrogei, ex simona halep.
Viata grea, dar a trecut greul.
❤❤❤ si uite cum te-am facut sa comentezi ❤❤❤

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,962.680
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
Comedia Organize İşler 2 – Sazan Sarmalı, este disponibilă pe Netflix

Actorul Kivanç Tatlıtug, care dă viață personajului Sari Saruhan, ajunge pe platorma streaming Netflix, cu o comedie inedită, Organize İşler 2 – Sazan Sarmalı.
Filmul, este disponibil pe Netflix, de pe 26 aprilie, sub numele de ,,Money Trap”/ Capcana banilor.
În distribuția filmului, pe lângă frumosul Kinvanç Tatlıtuğ, găsim actori precum: Yılmaz Erdogan (el fiind şi regizor, dar a luat parte şi la scenariu), Ezgi Mola, Bensu Soral, şi Riza Kacaoglu.

Rezumat:
Asim Noyan și banda lui își continuă frauda obișnuită în continuarea filmului „Organize Isler”, lansat în 2005. Fiica lui iubită Nazli a crescut și acum îi cere tatălui său să părăsească aceste lucruri murdare. El nu are intenția de a urmări crapul, care sunt dornici să sară în apă. Dar, într-o zi fiica lui este înșelată. El, desigur, are un răspuns bun la această escrocherie. Cu banda lui, el începe organizarea de înșelăciune a frauduloșilor.

Comedia a fost lansată anul acesta pe 1 Februarie, şi a vaut încasări de aproximativ 3.000.000 de dolari.