1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
856
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea Matinala Ep 41 : Trailer 2

Valeria

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
91.70
Fan Adevărat!
0.00 Puncte
hihihihi...am completat...
scandurica/prefacutul/psihopatul/mincinosul/lasul/bestia ordinara/parsiv/vulpoi/marsav/viclean/piroman/vierme neschilod/sticksul constipat/desiratul/tufa de venetia/biscuit in dunga/om fara scrupule/nebun/obsedat/lingirica/schiopul/vierme libidinos////
Mai le ții minte pe toate să le scrii?

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
394.48
Fan Adevărat!
69.00 Puncte
sanem îi zice - dacă mă iubeai cu adevărat nu plecai- privirea lui asta încearcă, să deslușească spusele ei.
Uite că uitasem de vorbele alea!
E tot rezumatul de la ep 41. ne induce in eroare prima parte ca spune ca Bulut intervine intre Can si Sanem, dar mai departe vbeste despre planul lui Can de a-l demasca pe Yigit.
Mulțumesc Roxy, eu nu știu engleză și totuși am zis să postez :D
Doamne Dănuța, am râs cu lacrimi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D apropo ,eu ca sa ma pun bine cu mama soacră, aveam 15 ani ,eu fata de la bucurești nu mai taiasem un pui niciodată, darămite să l curăț de fulgi ,tai, etc....bun ,pleacă mamă soacră, îmi taie soțul puiul ,îl curăț de fulgi (numai curățat nu era) vn partea cu taiatul și scosul de organe ,care bineînțeles la acea vreme nu stiam :Dm am uitat ,eu la pui ,puiul la mine:Dși intr un final m am decis și l am băgat întreg la cuptor ...între timp (cu o seară înainte îi auzisem pe socrii vb de ceapă din grădină, ceva de cules ,dar ei glumeau ,dar eu am crezut ca vb serios) așa cât a stat puisorul meu la cuptor ,nejumulit bine și cu toate organele în el:D:D:D:Dce sa fac altceva ,am cules toată ceapă din grădină :D:D:Dam zis să impresionez:D:Da apărut socrii ,ce miroase ,zice mama soacră, eu ii spun ca am băgat un pui la cuptor ,se duce să vadă în ce stare e puiul meu la cuptor si cand deschide cuptorul ,organele ,matele, explodează :D:D, mama soacră, se sperie își dă seama ce am facut ,dar nu mi spune nimic ,apoi se duce în buc de vară ,altă surpriză ,ceapa zăcea linistită pe jos ,a făcut ochii mari cât cepele,și eu ii zic ,mândră de mine ,am cules toata ceapa mamă :D:D:Dea sărmană femeie cât s ă chinuit să pună ceapă ,nu mi a spus nimic . ....mi a spus soțul că nu trebuia s o culeg ,ca ei au glumit ,și că nu are nimic ,etc ...dar eu de atunci am zis ca nu mai fac nimic să dau bine la soacră :D:D:D
Isabela ești tare :D:D:D

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
Can decide să rămână la cabană... merge la Sanem !
C : Am văzut o cabană nelocuită, aici pe stradă. STI cui îi aparține ?
S : Este a lui Mihriban
C : In timp ce barca mea este în reparații ... adică, prima de a pleca.... dacă aduc lucrurile mele, trăiesc aici... va fi vreo problema pentru Dna Mihriban? Sau te superi?
S : Este imposibil! Adică, vei fi în largul tău... C : In VECHEA NOASTRĂ CABANĂ ... adică in vechea mea cabană, erau aceleași condiții ... DOAR STI ... va fi perfectă pentru mine, nici o problemă ... sunt obișnuit . Și tata insistă , îmi cere să ii fiu alături , sa nu plec din oraș.
S : Sigur, nu te-a văzut de mult timp, i-ai lipsit... îmi imaginez
C : Te ajut
S : Cât timp trebuie pentru reparația bărcii ? C : Mă intrebi când voi pleca? Nu voi sta mult timp, nu te îngrijora. Am auzit discuția ta cu Yigit... se pare că tu pleci la NY pentru 6 luni. S : Ai auzit rău ... nu este nimic de genul acesta. Nu este așa de ușor să pleci lăsând in spate tot ... la ceea ce ți .

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,375.01
Fan Adevărat!
197.00 Puncte
Can decide să rămână la cabană... merge la Sanem !
C : Am văzut o cabană nelocuită, aici pe stradă. STI cui îi aparține ?
S : Este a lui Mihriban
C : In timp ce barca mea este în reparații ... adică, prima de a pleca.... dacă aduc lucrurile mele, trăiesc aici... va fi vreo problema pentru Dna Mihriban? Sau te superi?
S : Este imposibil! Adică, vei fi în largul tău... C : In VECHEA NOASTRĂ CABANĂ ... adică in vechea mea cabană, erau aceleași condiții ... DOAR STI ... va fi perfectă pentru mine, nici o problemă ... sunt obișnuit . Și tata insistă , îmi cere să ii fiu alături , sa nu plec din oraș.
S : Sigur, nu te-a văzut de mult timp, i-ai lipsit... îmi imaginez
C : Te ajut
S : Cât timp trebuie pentru reparația bărcii ? C : Mă intrebi când voi pleca? Nu voi sta mult timp, nu te îngrijora. Am auzit discuția ta cu Yigit... se pare că tu pleci la NY pentru 6 luni. S : Ai auzit rău ... nu este nimic de genul acesta. Nu este așa de ușor să pleci lăsând in spate tot ... la ceea ce ți .
Mulțumim Dănuța ❤❤❤