Reclama

Group statistics

Members:
831
Threads:
503
Discussions:
11
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Ep 42 : Trailer 1

alinuta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
803.170
Fan Adevărat!
93.00 Puncte
Chiar așa :oops:
Incep să cred că te-am supărat cu ceva @alinuta, dar nu știu cu ce, am pierdut ceva? :rolleyes:
Acum la modul serios va zic, pamfletul pe care l-am incercat eu nu mi-a adus numai cuvinte de lauda, ca atare eu nu vreau ca cineva sa se simta lezat de spontaneitatea si replicile mele, poate nepotrivite.
Am crezut ca am ghicit ce limite are mev-primareasa ca si petsonaj, se pare ca nu am apreciat cum se cuvine, e clar ca m-a depasit situatia.
Asta e...nu se invarte soarele dupa nimeni.
Dar daca in 80% din replicile rolului meu v-am binedispus, e ceva, macar a nota de trecere.
Va pup!

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
593.910
Fan Adevărat!
65.00 Puncte
fetele azi am vazut acest film si pot sa spun ca ma emotionat pana la lacrimi dupa cum am.mai spus sunt o persoana care plange la filme de genul chiar daca tot spun ca nu ma mai uit la drame tot dau peste ele.acest film are ca actori principali pe Ozcan Deniz si Yassemin Allen

este vorba de o frumoase poveste de dragoste care are parte de un sfârșit nu foarte frumos.

Personajele principale ale filmului sunt Yagmur, o tânără turcoaică timidă și cu frică de avion, care decide să plece în străinătate pentru a se angaja, ea însă reușește să se îndrăgostească de Kemal, o persoană care vine împreună cu un trecut foarte periculos în spate.

După Yagmur rămâne însărcinată lucrurile se complică, iar iubirea dintre cei doi este pusă la o grea încercare. Kemal este obligat de familie sa se casatoreasca din obligatie pentru a pune capat razboiului dintre cele 2 famili. Yagmur si Kemal se reintalnesc dupa un timp foarte lung . Da ma impresionantextrem de mult acest film nu il mai vazusem niciodata.
La mai vazut careva?
Pe mine nu mă lasă să văd video postat, dar e film sau serial?

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
593.910
Fan Adevărat!
65.00 Puncte
Acum la modul serios va zic, pamfletul pe care l-am incercat eu nu mi-a adus numai cuvinte de lauda, ca atare eu nu vreau ca cineva sa se simta lezat de spontaneitatea si replicile mele, poate nepotrivite.
Am crezut ca am ghicit ce limite are mev-primareasa ca si petsonaj, se pare ca nu am apreciat cum se cuvine, e clar ca m-a depasit situatia.
Dar daca in 80% din replicile rolului meu v-am binedispus, e ceva, macar a nota de trecere.
Va pup!
Draga mea nu știu pe cine a deranjat dar eu nu am observat nimic greșit.
Nu ar trebui să deranjeze replicile nimănui pe nimeni mai ales când ești în personaj.
Eu te vreau înapoi, o vreau pe vechea alinuta ❤️❤️❤️
Te aștept să știi :).

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,400.790
Fan Adevărat!
108.00 Puncte
Va pup!
Bun daca pe cineva deranjeaza personajele noastre, nu e problema renuntam la ele...dar revino printre noi ❤❤❤

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
1,189.360
Fan Adevărat!
22.00 Puncte
Va pup!
Dar nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni draga mea mai ales daca esti un personaj chiar nu stiu cine a facut asta dar vreau sa revii @alinuta, chiar ti se simte lipsa din discutii, sau am ajuns sa ma gândesc ca eu tian scris ceva si de aceea nu stiu

alinuta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
803.170
Fan Adevărat!
93.00 Puncte
Dar nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni draga mea mai ales daca esti un personaj chiar nu stiu cine a facut asta dar vreau sa revii @alinuta, chiar ti se simte lipsa din discutii, sau am ajuns sa ma gândesc ca eu tian scris ceva si de aceea nu stiu
Chiar e un subiect greu, nu reda confort nimanui, haideti sa-l inchidem.

alinuta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
803.170
Fan Adevărat!
93.00 Puncte
Eu renunt la personaj si am incheiat subiectul dar revino printre noi ❤
Vedeti, acum ma simt si mai rau, ajungeti sa stricati jocul pt ca eu vreau sa ma retrag si nu e corect.
E clar ca eu am.gresit implicandu-ma prea mult, chiar nu e cazul...
Si eu renunț la personaj doar sa revii

Reclama