Group statistics

Members:
844
Threads:
666
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Episodul 42 : Trailer 2

Melinda

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
65.88
Fan Adevărat!
2.00 Puncte
măi deren draga mea, dar cazi nu te încurci, se aude o bușitură de zici că ai căzut în prăpastie, nu știi că în pădure nu vii cu tocuri? sau ai făcut-o dinadins?
da......cred ca face dinadins ca prima data cand ca l-a luat ala in brate i-o placut,poate crede ca iar va fi luat in brate!sa aiba noroc Deren la el!

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
89.25
Fan Adevărat!
94.00 Puncte
măi deren draga mea, dar cazi nu te încurci, se aude o bușitură de zici că ai căzut în prăpastie, nu știi că în pădure nu vii cu tocuri? sau ai făcut-o dinadins?
Nu cred că dinadins, încă nu :D, dar tare sunt și eu curioasă unde am căzut, ce am pățit și eu zic că parcă am căzut într-o prăpastie dar tipul nou a trecut pe acolo și nu a pățit nimic :rolleyes:

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
239.96
Fan Adevărat!
89.00 Puncte
Transpunerea in grai mioritic, fragmentul 2,episodul 42! Vizionare plăcută dragilor! Sanem: Aaahh! Can! Ce sperietoare chipeșă ai realizat cu imaginea mea!! Sanem: De fapt o folosesc pentru a speria ciorile!! Can: Dacă dorești, putem să schimbăm poza,că să fie și mai înfricoșătoare, se pare că așa sunt perceput în momentele acestea.. Deren: Off,sunt așa de obosită! B: Te rog, mai rezistă puțin! Cey : Muzoo! Nihat: Voiam să îți propun să lucrezi cu mine la băcănie, dacă nu te deranjează, așa nu te plictisești! Emre: Sunt foarte bine, eu și tata Nihat ne înțelegem foarte bine!!! Can: Îi spui tu lui Sanem că ai ars caietul,sau îi spun eu???!! Can: Sanem... .
Multumim Danuta.