Group statistics

Members:
831
Threads:
557
Discussions:
12
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Episodul 42 : Trailer 2

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
162.070
Fan Adevărat!
70.00 Puncte
Bună seara fetele până vineri nu pot să particip la comentarii și imi pare rău, dar mi-a venit fata din țară cu logodnicul ei și trebuie să stau cu ei, măcar seara dacă ziu sunt la muncă..... Eu vă pup și mi-e dor de voi
Buna Valeria ne gasesti aici bucurat e de copiii.

Lidia

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
558.390
Fan Adevărat!
27.00 Puncte
Bună seara fetele până vineri nu pot să particip la comentarii și imi pare rău, dar mi-a venit fata din țară cu logodnicul ei și trebuie să stau cu ei, măcar seara dacă ziu sunt la muncă..... Eu vă pup și mi-e dor de voi
Profita Valeria de familie ca e mai importantă, noi tot aici rămânem dar ei au venit doar în vacanță și timpul trece foarte iute.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
923.620
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Ce frumos Valeria!
Lasă-ne pe noi acuma, noi tot aici suntem ei au venit în vacanță bucură-te de ei și cu ei!
❤️❤️❤️

micutza56

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
215.480
Fan Adevărat!
48.00 Puncte
Transpunerea in grai mioritic, fragmentul 2,episodul 42! Vizionare plăcută dragilor! Sanem: Aaahh! Can! Ce sperietoare chipeșă ai realizat cu imaginea mea!! Sanem: De fapt o folosesc pentru a speria ciorile!! Can: Dacă dorești, putem să schimbăm poza,că să fie și mai înfricoșătoare, se pare că așa sunt perceput în momentele acestea.. Deren: Off,sunt așa de obosită! B: Te rog, mai rezistă puțin! Cey : Muzoo! Nihat: Voiam să îți propun să lucrezi cu mine la băcănie, dacă nu te deranjează, așa nu te plictisești! Emre: Sunt foarte bine, eu și tata Nihat ne înțelegem foarte bine!!! Can: Îi spui tu lui Sanem că ai ars caietul,sau îi spun eu???!! Can: Sanem... .
Deci îi dă de înțeles că are înregistrarea cu el cand aruncă caietul in foc!SUPER!!! Multumim,Dănuța!

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,962.680
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
@Archangel Michael
Sanem: Aaahh!
Can:Ce sperietoare chipeșă ai realizat cu imaginea mea!!
Sanem: De fapt o folosesc pentru a speria ciorile!!
Can: Dacă dorești, putem să schimbăm poza,ca să fie și mai înfricoșătoare, se pare că așa sunt perceput în momentele acestea..
Deren: Off,sunt așa de obosită!
Bulut: Te rog, mai rezistă puțin!
Cey : Muzoo!
Nihat: Voiam să îți propun să lucrezi cu mine la băcănie, dacă nu te deranjează, așa nu te plictisești!
Emre: Sunt foarte bine, eu și tata Nihat ne înțelegem foarte bine!!!
Can: Îi spui tu lui Sanem că ai ars caietul,sau îi spun eu???!!
Can: Sanem... .

Boiangiu dana

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,962.680
Fan Adevărat!
118.00 Puncte
Înainte de orice, dragostea este ascultare în tăcere...A iubi înseamnă a contempla...Va veni ora când nu vei mai cere nimic...Nici buzele, nici zâmbetul, nici brațul drăgăstos, nici răsuflarea prezenței sale...Îți va fi de-ajuns ca ea doar să existe#Can&Sanem❤ Somn ușor, dragilor!Iar adierea nopții să vă învăluie în mantia ei cu vise de poveste!❤ FB_IMG_1557954106300.jpg