1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
856
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Episodul 44 trailer 2

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,375.01
Fan Adevărat!
197.00 Puncte
Nu există viitor dacă tu nu îl creezi! Și orice se va întâmpla mâine va fi creația ta.Și trebuie să fie făcut astăzi, acum, deorece din astăzi, din pântecele zilei de astăzi, se va naște ziua de mâine.....

Oamenii isi ureaza multe. Eu va urez doar doua lucruri: niciodata si intotdeauna. Niciodata trist si intotdeauna fericit!
Frumusețea lor!....și mai avem încă o săptămână de așteptare !!!! :(

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
fetele mâine JOI (13 iunie) pe
STAR TV- începe Dulcea mea minciună – FURKAN PALALI, LAVİNYA ÜNLÜER, ASLI BEKİROĞLU

View attachment 4290
ce facem? ne uităm? eu o să încerc, dar dacă nu va fi tradus de nimeni? poate o să mă încânte și dacă nu e tradus o să fiu dezamăgită, nici nu știu.
Si eu sunt la fel ...azi incepe si Dragoste spectaculoasă dar se pare ca nu le va traduce nimeni :( ne uitam macar sa vedem cum e primul episod...poate impreuna mai intelegem ceva :D

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
3,300.68
Fan Adevărat!
692.00 Puncte
STAR TV- începe Dulcea mea minciună – FURKAN PALALI, LAVİNYA ÜNLÜER, ASLI BEKİROĞLU

View attachment 4290
ce facem? ne uităm? eu o să încerc, dar dacă nu va fi tradus de nimeni? poate o să mă încânte și dacă nu e tradus o să fiu dezamăgită, nici nu știu.
Din ce am vazut eu , ea nu este mama fetitei iar cea mica asta crede...

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,375.01
Fan Adevărat!
197.00 Puncte

View attachment 4290
Pare interesant ,dar vb ta ,dacă nu va fi tradus ,cum știm turcă f bine ,doar din imagini ,e cam greu să înțelegem...dar poate vă fi subtitrat in engleză