Group statistics

Members:
838
Threads:
605
Discussions:
15
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Episodul 44 trailer 2

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,151.37
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
Tare... Astea suntem noi... :D
mare dreptate ai, nu m-am gândit niciodată că o să ajung atât de atașată de o mână de fete minunate, oricât de bine m-aș simți undeva, sau poate am vreo zi negativă, să nu zic proastă, sau am vreo stare nașpa, nu pot să nu vă ”aud”, să nu vă ”văd” să nu aflu ce ați mai făcut sau ce urmează să faceți sau pur și simplu să stăm la o taină toate, cu bune și rele și binențeles să aflăm ce s-a mai postat nou de can și demet sau despre scenariile noastre vizavi de EK. am uneori la muncă cîte o zi așa de aglomerată încât îmi e greu să intru să văd ce faceți, dar pur și simplu, să nu râdeți, dar mi se face dor de voi și măcar dau like, dacă nu pot vorbi cu voi. cred că am căzut în butoiul cu melancolie.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
556.52
Fan Adevărat!
342.00 Puncte
mare dreptate ai, nu m-am gândit niciodată că o să ajung atât de atașată de o mână de fete minunate, oricât de bine m-aș simți undeva, sau poate am vreo zi negativă, să nu zic proastă, sau am vreo stare nașpa, nu pot să nu vă ”aud”, să nu vă ”văd” să nu aflu ce ați mai făcut sau ce urmează să faceți sau pur și simplu să stăm la o taină toate, cu bune și rele și binențeles să aflăm ce s-a mai postat nou de can și demet sau despre scenariile noastre vizavi de EK. am uneori la muncă cîte o zi așa de aglomerată încât îmi e greu să intru să văd ce faceți, dar pur și simplu, să nu râdeți, dar mi se face dor de voi și măcar dau like, dacă nu pot vorbi cu voi. cred că am căzut în butoiul cu melancolie.
❤❤❤❤❤

Iliecorina

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
227.52
Fan Adevărat!
52.00 Puncte
Ieși de acolo!!!!
Mare dreptate ai.:oops:

Nochetoledana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
397.49
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Va pup, frumoase pasari matinale!!!!!
Succes la examenere, seminarii, conferinte sau unde trebuie sa va prezentati unele dintre voi; bafta la serbare pentru puisorii vostri, concediu minunat norocoaselor, dar mai ales sanatate multa bolnavioarelor.
PS: Gigi, fa o vraja si transforma melancolia in veselie.
Hai ca te ajut si eu

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,151.37
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
Va pup, frumoase pasari matinale!!!!!
Succes la examenere, seminarii, conferinte sau unde trebuie sa va prezentati unele dintre voi; bafta la serbare pentru puisorii vostri, concediu minunat norocoaselor, dar mai ales sanatate multa bolnavioarelor.
PS: Gigi, fa o vraja si transforma melancolia in veselie.
Hai ca te ajut si eu

draga mea, numai când i-am văzut buricul lui Can.....melancolie? ce e aia?