Group statistics

Members:
838
Threads:
605
Discussions:
15
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Episodul 44 trailer 2

Boiangiu dana

Well-Known Member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
556.52
Fan Adevărat!
342.00 Puncte
la ora asta se vine? iar ai pierdut cheile? data viitoare dormi pe preșul de la ușă. țțțțțțțțțț hai până nu se trezește taicătu :p:p
:D:D:D asta imi aduce aminte de mami cand veneam de la disco si intarziam lasa cheia in usa si ma tinea cate 30 min la usa ca data viitoare sa vin la ora la care am zis :D:D

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
255.19
Fan Adevărat!
104.00 Puncte
Ultimii 2 ani au fost foarte obositori pentru mine. Cel mic se trezea din 2 in 2 ore noaptea sa-l alaptez pana in martie. De invatat si de lucrat la proiecte pentru facultatea am stat doar noaptea ca atunci ma puteam concentra ca ziua trebuia sa mai stau si cu copiii. Iar eu ziua nu pot dormi. Si de cand m-am inscris in grup si m-am apucat sa traduc, traduc numai dupa ora 22:00 dupa ce dorm ambii copii. Acum si stresul cu examenele, sa termin proiectul de disertatie, a mai aparut si conferinta asta peste noapte la care a trebuit sa particip cu un poster si o lucrare de 10 pagini in engleza. Si de-asta am clacat.
Ai dreptate, îți e greu dar pentru sănătatea ta încearcă să eviți după ce termini cu proiectul bineînțeles și te mai eliberezi să îți faci timp și 0enyru tine, să te relaxezi!
Soțul ce face, nu poate să te ajute cu copii? :)

roxyroxycris

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
2,092.50
Fan Adevărat!
368.00 Puncte
Fetele mai stiti faza cand a scos-o Can pe Sanem pe geamul de la baie cand a fost incuiata?
Can a avut atunci o replica si de mult ma tin sa va intreb daca voi credeti ca a fost replica lui Can Yaman sau a lui Can Divit.
A zis ceva de genul: M-am saturat sa ne jucam de-a prietenii. Oare asta a fost declaratia lui Can pentru Demet?

roxyroxycris

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
2,092.50
Fan Adevărat!
368.00 Puncte
Ai dreptate, îți e greu dar pentru sănătatea ta încearcă să eviți după ce termini cu proiectul bineînțeles și te mai eliberezi să îți faci timp și 0enyru tine, să te relaxezi!
Sotul acum a ajuns acasa plecat de azi dimineata de la 8. Si cam asa lucreaza zilnic pentru ca noi avem 3 magazine in orasul in care stam si sotul se ocupa de ele.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,153.11
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
Fetele mai stiti faza cand a scos-o Can pe Sanem pe geamul de la baie cand a fost incuiata?
Can a avut atunci o replica si de mult ma tin sa va intreb daca voi credeti ca a fost replica lui Can Yaman sau a lui Can Divit.
A zis ceva de genul: M-am saturat sa ne jucam de-a prietenii. Oare asta a fost declaratia lui Can pentru Demet?
și eu am aceeași părere iar în mașină înainte de a intra amândoi în casă ca să gătească, mi-a confirmat bănuiala pt că Can i-a spus lui sanem așa ”nu mai vreau să mă mai prefac față de ceilalți și să încep să te tratez așa cum simt, sanem” ori poate ni se pare nouă ori chiar i-a mărturisit ceea ce simțea cu adevărat el can yaman.

roxyroxycris

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
2,092.50
Fan Adevărat!
368.00 Puncte
Sotul a facut si el masterul asta odata cu mine in ideea ca daca nu ajung eu la cursuri se duce el si-mi povesteste acasa despre ce este vorba. Si ghici ce? Am ajuns la toate cursurile amandoi, iar el fiind ocupat cu magazinele a trebuit sa fac eu la fiecare materie cate 2 proiecte, iar anul acesta 2 disertatii. Asa ca intr-un final tot eu l-am ajutat pe el. Iar de copii nu are timp sa se ocupe decat in weekend. Dar degeaba sta el cu copiii, caci copiii ma vor pe mine :(