Group statistics

Members:
838
Threads:
605
Discussions:
15
Photos:
12

Group events

Pasarea Matinala

Important! Pasarea matinala Episodul 44 trailer 2

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
63.00
Fan Adevărat!
146.00 Puncte
Traducerea ;)
Felicitări!
Demet: Da..
Can : ,Bună seara! Eu si cu d na Demet suntem fericiți că suntem aici, , totul este ft bine,te felicit, Demet ;acest premiu este pt tine, vor mai urma și altele, cu siguranță! Le meriți din plin,D- na Demet! ❤
Demet: Multumesc! Atunci.si eu ..doresc sa - l felicit pe partenerul meu.,pentru premiul câștigat; eu sunt extrem de mulțumită și fericită, pt mine a fost o surpriză și este o onoare sa primesc acest premiu!

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
63.00
Fan Adevărat!
146.00 Puncte
În cadrul unei gale prilejuite de împlinirea a 10 ani, revista Quality i-a avut printre premiați pe Can Yaman și Demet Özdemir.
Inspirați poate de declarația lui Can Yaman de la Premiile ALTIN KELEBEK, în sensul că jumătate din orice premiu pe care îl va obține îi va aparține partenerei lui de serial Demet Özdemir, organizatorii le-au înlesnit prilejul de a-și înmâna reciproc premiul.
Can Yaman a mărturisit că este un sentiment minunat acela de a-i înmâna premiul. A felicitat-o și i-a urat mult succes în continuare.
Întrebați dacă în serial s-a terminat dragostea, Demet Özdemir a spus că dacă s-ar termina dragostea, s-ar termina serialul, iar Can Yaman a spus că este un serial de dragoste. Demet Özdemir i-a mulțumit producătorului Faruk Turgut pentru că i-a adus în același serial care pentru ea este precum un cadou plin de surprize.

Demet Özdemir i-a spus lui Can Yaman, când i-a înmânat premiul că este foarte frumos și un mare motiv de mândrie să joace împreună cu el și speră să aibă cât mai multe proiecte.
Demet Özdemir l-a avut din nou ca stilist pe Rutkay ÖZİŞ.

A purtat o creație Nedret Taciroğlu, încălțăminte de la Beymen și bijuterii Chanel.

roxyroxycris

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
2,091.55
Fan Adevărat!
368.00 Puncte
Mi-a zis săi dau o Mică pauză, sa dus să fumeze o țigară :Dsi reluam bineînțeles
Cu tine a fumat? :eek: La mine la fumat deloc. Probabil este un gentleman si fumeaza doar la cele care fumeaza ca sa le tina companie, iar la nefumatoare nu fumeaza nici el. :)

alinuta

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
353.46
Fan Adevărat!
157.00 Puncte
Buna dimi tuturor!
Ce faceti asa dimineata? Ati vorbit pana tarziu, vreti calciu si fier...nu e bune, deloc pe caldura asta, renuntati.
Mancati frunze, fructe...vreti sa va constipati, sau cum?
Deci, premii castigate, bun, frumosi, dar nu s-au pupat, sau nu am vazut eu.
Ziceati ca unele replici ale lui ginerica au legaturacu realitatea, pai de cate ori v-am spus eu asta? Si va mai dau una, la prezentare cartii poleitei el recunoaste in fata presei ca sunt impreuna, in rest nu raspunde la celelalte intrebari cancan.
Daca vedem cum se feresc totusi de presa, intelegem legatura cu filmul, iar daca ne reamintim cum punea tipa intrebarile, e de inteles de ce in viata realanu spun prea multe, ati vazut agresivitatea verbala.
In rest, eu sunt bine, am dormit, am vazut ca imi vine randul la ciocan, ce sa-ti doresti mai mult? Sa fie 13, sa ai sotul plecat si sa te joci cu ciocanulll!!!!!

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
414.82
Fan Adevărat!
90.00 Puncte
În cadrul unei gale prilejuite de împlinirea a 10 ani, revista Quality i-a avut printre premiați pe Can Yaman și Demet Özdemir.
Inspirați poate de declarația lui Can Yaman de la Premiile ALTIN KELEBEK, în sensul că jumătate din orice premiu pe care îl va obține îi va aparține partenerei lui de serial Demet Özdemir, organizatorii le-au înlesnit prilejul de a-și înmâna reciproc premiul.
Can Yaman a mărturisit că este un sentiment minunat acela de a-i înmâna premiul. A felicitat-o și i-a urat mult succes în continuare.
Întrebați dacă în serial s-a terminat dragostea, Demet Özdemir a spus că dacă s-ar termina dragostea, s-ar termina serialul, iar Can Yaman a spus că este un serial de dragoste. Demet Özdemir i-a mulțumit producătorului Faruk Turgut pentru că i-a adus în același serial care pentru ea este precum un cadou plin de surprize.

Demet Özdemir i-a spus lui Can Yaman, când i-a înmânat premiul că este foarte frumos și un mare motiv de mândrie să joace împreună cu el și speră să aibă cât mai multe proiecte.

A purtat o creație Nedret Taciroğlu, încălțăminte de la Beymen și bijuterii Chanel.
Foarte frumoasa tinuta lui Demet.

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
414.82
Fan Adevărat!
90.00 Puncte
Mu

Multumim Issabella.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,147.80
Fan Adevărat!
71.00 Puncte
bună dimineața, fetele cochetele!! mulțumim issa pentru această frumoasă surpriză, nu au primit ei în toată cariera lor atâtea premii cât au primit de când joacă amândoi în același proiect, ce înseamnă să pui suflet pasiune și dragoste adevărată, can ca întotdeauna elegant și carismatic dar demet e exagerat de frumoasă în culoarea aceea, ce să o mai lungim, bravo lor, a trebuit să se întâlnească ca drumurile lor să aibe atâta soare. cafeaua o savurez cu voi și e super.